300TL'ye RGB, Mekanik veya Yarı Mekanik Klavye Önerisi

Corsair K55 Türkçe RGB Gaming Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Mekanik mi bilmiyorum ama kaliteli olduğunu duydum.

Çoğu kişi önermiyor emin ol. Ayrıca Corsair ürün kullanmıyorum. Az araştırın kalitesini, anlayacaksınız ne demek istediğimi.
Emin oldum şuan. :) Ben neyin ne olduğunu biliyorum zaten dostum. Motospeed kendi klasmanındaki diğer markalara göre iyidir.

Emin oldum şuan. :) Ben neyin ne olduğunu biliyorum zaten dostum. Motospeed kendi klasmanındaki diğer markalara göre iyidir.
Ben kendi sınıfında bulunan markalara göre daha iyi olduğunu söylemiyorum zaten. Karşılaştırılan markalar, Motospeed markasından daha tecrübeli ve daha kaliteli ürün üreten markalar.

Corsair K55'in RGB'si zayıf olduğu için ve o fiyatta Cooler Master Lite daha iyi bir alternatif olduğu için listeye koymadım yine de teşekkürler.
Oyun için ışığın çok fazla canlı olması bence iyi olmaz. RGB klavye kullanıyorsanız muhtemelen karanlık bir odada kullanıyorsunuz. Karanlıkta sadece monitörden ışık geldiği için oyuna daha iyi odaklanırsınız. Size tavsiyem hangi klavyeyi alırsanız alın ışığını kısık ayarda kullanmanız. Tuşların hangi tuş olduğunu görseniz yeter bence. Tabi sizin seçiminiz. Size kalmış.

Oyun için ışığın çok fazla canlı olması bence iyi olmaz. RGB klavye kullanıyorsanız muhtemelen karanlık bir odada kullanıyorsunuz. Karanlıkta sadece monitörden ışık geldiği için oyuna daha iyi odaklanırsınız. Size tavsiyem hangi klavyeyi alırsanız alın ışığını kısık ayarda kullanmanız. Tuşların hangi tuş olduğunu görseniz yeter bence. Tabi sizin seçiminiz. Size kalmış.

Haklı sayılırsınız fakat o zaman hiç RGB'ye yönelmeyip Steelseries Apex M400 gibi RGB'siz ama mekanik klavyeleri tercih etmek daha mantıklı. Ben daha önce hiç RGB klavye kullanmadığım için göz alıp almayacağı konusunda bir fikrim yok. Eğer halihazırda G213, Cooler Master Lite gibi klavyeleri kullananlar varsa onların yorumlarını da bekliyorum.

Son düzenleme:
Ben Masterkeys Lite'ı 180 TL'ye almıştım. Fiyatı ne kadar artmış.
Mükemmel klavye lakin Anti-Ghosting tüm tuşlarda yok.

Ben Masterkeys Lite'ı 180 TL'ye almıştım. Fiyatı ne kadar artmış.
Mükemmel klavye lakin Anti-Ghosting tüm tuşlarda yok.
Fiyatı mı arttı yoksa bizim TL mi değersizleşti. :)

Fiyatı mı arttı yoksa bizim TL mi değersizleşti. :)
Hocam genel olarak Cooler Master ürünlerinin tümünde belirli aralıklarla fiyat artışları oluyor. 2 aydır Cooler Master ürünleri alıyorum kovalıyorum. Bu artışlara bizzat şahit oldum. Mesela sıvı soğutmasını alacaktım birden bire 100TL yükseldi fiyatı. Bu kadar reklam yeter dediler herhalde. :D

Hocam genel olarak Cooler Master ürünlerinin tümünde belirli aralıklarla fiyat artışları oluyor. 2 aydır Cooler Master ürünleri alıyorum kovalıyorum. Bu artışlara bizzat şahit oldum. Mesela sıvı soğutmasını alacaktım birden bire 100TL yükseldi fiyatı. Bu kadar reklam yeter dediler herhalde. :D
Elbette olabilir ancak MasterKeys Lite 180 TL iken eminim 1 Dolar 4,85 değildi. Zaten uzun süredir teklisi stoklarda yoktu. :kararsız:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı