300TL'ye RGB, Mekanik veya Yarı Mekanik Klavye Önerisi

Şu şekilde saçma bir şey var. Kenarları fazla kullanman hâlinde ara ara yerinden fırladığı bile olabiliyor boşluk tuşunun. Köşeleri ellememişler ne hikmetse. :)
Bende öyle bir sorun yok ama hissiyat diğer tuşlara göre çok farklı. Ve benim boşluk tuşu metal ile takılmış.
Yandan da bastırsam ortaya bastırmış etkisi oluyor.

Logitech G413 1 ay önce hepsiburadadan 328 tl ye almıştım. Ama indirim icin baya araştırmış ve beklemiştim. Eğer aceleniz yok ise bence piyasayı iyice araştırıp bekleyin. Dolar arttı indirim olmaz diye düşünmeyin.

Masterkeys Lite L tekli olarak stoklara tekrardan geldi. 200TL gibi bir fiyattan satışa sunulacak. Forumda sıkça görülen ve tavsiye edilen bir modelimiz. Eğer mouse ihtiyacınız da var ise, 300TL bütçe ile Combo seti tercih edebilirsiniz.

Cooler Master alabilirim ama o zaman da MasterKey Lite almak yerine MasterSet MS120'yi beklemek ve fiyatını görmek daha mantıklı geliyor. Tahminen MasterSet MS120'nin satışı Türkiye'de ne zaman başlayacak?

Logitech G413 1 ay önce hepsiburadadan 328 tl ye almıştım. Ama indirim icin baya araştırmış ve beklemiştim. Eğer aceleniz yok ise bence piyasayı iyice araştırıp bekleyin. Dolar arttı indirim olmaz diye düşünmeyin.
Merhaba o zaman ki indirimi yakalamadığıma çok pişman oldum vallahi 25TL indirimimde vardı 305TL ye gelecekti. Şimdi ingilizce ve silver versiyonunu almayı planlıyorum memnun musunuz ne kadardır kullanıyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı