3050 PC satıp PlayStation 5 almak

PS5 25 k değil pasaj Trendyol'da Max 22 k ayrıca Steam gideli 1 ay oluyor ki PSN indirimleride çok iyidir.

PSN'e zam gelmeyeceğini mi düşünüyorsunuz? Ona da gelecek ve konsolda daha uyguna oyun temin etme imkanın ise çok kısıtlı. Ben sistem 10k etmez demişim o yüzden 10-15k dedim.

Sistemde benim o civarlarda eder diye düşünüyorum 14K eder bence parçalar kaliteli.

14K etmesine imkan yok. 0 4060 sistemler 16K'ya gidiyor.

Hocam sistemin fiyatını vs bilemem ama pc den ps ye geçmek gayet mantıklı. Amacın işten dönünce evde uzanıp rahatça story mod takılmak ise veya dert çekmek istemiyorsan alırsın ps kafan rahat olur. Ama evde ekstra bir bilgisayar yok ise satmaman daha iyi olur.

Konu pek FPS ile alakalı değil Steam gitti ve Sony özel oyunları da iyi

Eğer takıntınız yoksa alın. Ama 60 FPS de oynamak pek mantıklı değil. Ama sistem sorunuz da olmaz kaldırır mı kaldırmaz oyunlar da bir nevi ucuz PS de size kalmıs

Hocam sistemin fiyatını vs bilemem ama PC'den PS'ye geçmek gayet mantıklı. Amacın işten dönünce evde uzanıp rahatça story mod takılmak ise veya dert çekmek istemiyorsan alırsın PS kafan rahat olur. Ama evde ekstra bir bilgisayar yok ise satmaman daha iyi olur.

İleride bir laptop alırım mecbur.

@Blackrawen, oyun ücretlerini düşününce PS bana da pek mantıklı gelmiyor. RTX 4060-4060 Ti kombinasyonlu sistem satın almak, daha mantıklı olacaktır. Bilgisayardan her iş görülebilir ve oyunları da satın alma zorunluluğu yok.

@Blackrawen, oyun ücretlerini düşününce PS bana da pek mantıklı gelmiyor. RTX 4060-4060 Ti kombinasyonlu sistem satın almak, daha mantıklı olacaktır. Bilgisayardan her iş görülebilir ve oyunları da satın alma zorunluluğu yok.
Kesinlikle zaten şöyle bir düşüncem de var benim eğer bir şey satıp bir şey alma durumundaysan ya da ya PC alabilirim ya PS5 gibi bir durumdaysan oyun fiyatlarının arşa eleceği, tek bir satıcının eline baktığın ya da oyun kardeşliği vb. şeylerle uğraşman gereken PS5'in alınması biraz saçma. PS5 alacak olsam maddi kaygımın olmadığı oyun fiyatlarına bakmadan oyun alabildiğim finansal özgürlüğe ulaşmayı beklerdim, yoksa anlamı yok.

Geri
Yukarı