3050 Ti 4600H Laptop Valorant'ta maksimum 120 FPS veriyor

Sorun tamamen çift kanal RAM kullanmamak yaklaşık 4 yıldır bende 8 GB RAM kullanıyordum ama sürekli FPS sıkıntıları yaşamaya başladım 180 FPS alıyordum Poligon'da 8 GB daha RAM aldım çift kanal yaptım 290'a çıktı FPSEki Görüntüle 2196579

Bilgisayarı satın aldğım siteden birisi 250 300 FPS aldığını söylüyordu bence dediği doğru değil sorunun RAM kaynaklı olduğunu düşünüyorum bende çünkü neyi denediysem bir türlü FPS'yi yükseltemedim. Aynı özelliklerde bir laptopa sahip olup yüksek FPS alan kişilerin yorumlarınıda merak ediyorum.

Çift kanal RAM yapmazsanız normal o değerler.

Hocam çift kanal RAM yaparsam tahmini kaç FPS alırım sizce.

Son düzenleme:
Bilgisayarı satın aldğım siteden birisi 250 300 FPS aldığını söylüyordu bence dediği doğru değil sorunun RAM kaynaklı olduğunu düşünüyorum bende çünkü neyi denediysem bir türlü FPS'yi yükseltemedim. Aynı özelliklerde bir laptopa sahip olup yüksek FPS alan kişilerin yorumlarınıda merak ediyorum.

250-300 fps alamaz o işlemci ama dual channel %15-20 arası fark yapacağı yerler olur. 7840hs bile 250-300 fps averaj alıyor.

IMG_8622.jpeg

IMG_8631.jpeg

IMG_8693.jpeg

200 fps alırken şimdi 300'ü zorluyor hatta bazen 300 oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı