GTX 1650 Ti laptop Valorant'ta maksimum 120 FPS veriyor

Yasin Gürbüz

Decapat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v16.6 modelindeki bilgisayarım.
8 GB RAM.
i5 10.nesil
GeForce GTX 1650 Ti.
Valorant gibi oyunlarda 120 FPS Max sabitleme falanda yok ama kötü bilgisayarlı arkadaşlarım bile benden yüksek FPS alıyor ne yapmalıyım?

Aynı sorunlar bende de var maalesef. Aynı modeli kullanıyorum. Valorant 130 fps i geçmiyor.
2x8 RAM kullanıyorum.
Sistem özellikleri gayet yeterli bence. Bu kadar düşük FPS almanız çok saçma. Neredeyse sizdeki sistemin masaüstü halini kullanıyorum ve 400 FPS civarında.

Son düzenleme:
Sistem özellikleri gayet yeterli bence. Bu kadar düşük FPS almanız çok saçma. Neredeyse sizdeki sistemin masaüstü halini kullanıyorum ve 400 FPS civarında.

Toshiba TransMemory U202 32 GB. BitLockler ile şifre koymuştum şifremi girdikten sonra Dosya gezgini donuyordu. Hiç bir şekilde dosyalarıma erişemedim. Bende biçimlendirmek istedim ve sonuç bu.

12. nesil masaüstü işlemci ile 10. nesil laptop işlemcisi ''aynısının masaüstü hali'' değil.

Üzerine biri tek çubuk sizin sistem iki çubuk bellek. Uzaktan yakından alakası yok.

Bu oyunda fazla grafik yok o yüzden aldığınız FPS işlemci ve ram performansına bakıyor. Tek kanal bellek zaten kötü, bunun üzerine laptop belleklerinde gecikme ve hız değerleri genelde çok kötü oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı