3050 Ti laptop donuyor

KAPAN

Centipat
Daha fazla  
Üç gün önce 3050 Ti Ryzen 5 5000 serisi bir laptop aldım. Masaüstünde hızlı uygulamaları hızlı ve iyi açıyor ama oyunlarda 15 20 FPS alıyorum hem de hepsinde NVIDIA Denetim Masası ayarlarını yaptım. YouTube videoları izledim ama nafile sizce ne yapmalıyıp gidip garantiden yenisini alayım mi?

Üç gün önce 3050 Ti Ryzen 5 5000 serisi bir laptop aldım. Masaüstünde hızlı uygulamaları hızlı ve iyi açıyor ama oyunlarda 15 20 FPS alıyorum hem de hepsinde NVIDIA Denetim Masası ayarlarını yaptım. YouTube videoları izledim ama nafile sizce ne yapmalıyıp gidip garantiden yenisini alayım mi?
Garantisi varsa ve önemli dosyalarınızı kopyalamak çok zahmet olmayacaksa yenisini alın gitsin.

GPU kullanımına bakabilir misiniz acaba oyunlarda NVIDIA panelinden veya Görev Yöneticisi'nden kontrol edebilirsiniz ayrıca oynadığınız oyunlar nelerdir 3050 o kadar da güçlü bir kart değil eğer ağır sistem gerektirecek oyunlarda Max açmayı denedi iseniz de kasma olabilir.

Merak ettiğim için soruyorum. Laptopunuzun markası nedir?

Sanırsam bazı laptoplar oyunları işlemci üzerinde açmaya çalışabiliyor. Harici ekran kartı ile aç ayarlarını yapmanız gerekebilir.
Sanırsam bazı laptoplar oyunları işlemci üzerinde açmaya çalışabiliyor. Harici ekran kartı ile aç ayarlarını yapmanız gerekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Technopat'ın videosunu izleyerek adımları uygular mısın? Güncellemeni bekliyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Technopat'ın videosunu izleyerek adımları uygular mısın? Güncellemeni bekliyoruz.
Bu bilgi yanlış. Windows ayarlardan sistem-monitör-grafik ayarları ve göz at diyerek seçmemiz gerekiyor.
ASada.png

Bu bilgi yanlış. Windows ayarlardan sistem-monitör-grafik ayarları ve göz at diyerek seçmemiz gerekiyor.
Eki Görüntüle 1230835

Yanlış terimi biraz kabaca olmuş. Sürücü Denetim Masası'nın güncelliğini ve videonun güncelliğini göz önüne almak gerekiyor. Ayrıca ikimizin dediğinin arasında ki tek fark biri manuel olarak uygulamaları seçiyor.

Geri
Yukarı