3050 Ti ne kadar olur?

APlusMath

Decapat
3050 Ti, 7 dolar kuru ile kaç TL'den satışa başlar? Palit gibi versiyonları misal 3060 Ti'ın dolar 8'in üzerindeyken 4850TL'ye idi. Stoklar normal olsa şimdi 4000-4100TL civarına denk geliyor. 3050 Ti umarım 3000TL civarına denk gelir. Ne zaman satışa çıkacak bu?
6 GB miningcilerin işine gelir mi bilmiyorum ama satılırken stok bulabiliriz belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman çıkacağını bilmiyorum fakat umarım çıkar ve fiyatı 3000 TL olur. Çünkü oyuncuların çoğu düşük bütçede iyi bir ekran kartı bekliyor.

RTX 3050 Ti RTX 3060'ın 6 GB'lık versiyonu gibi duruyor ondan dolayı 280 dolar olsa aşağı yukarı 2500 TL civarı olması lazım. Tabii bu olması gereken fiyat 6 GB VRAM'den miningciler tarafından çok ilgi görmese herhalde bir 3000 TL falan olur en iyi ihtimalle.

Bu ülkede plan yapılmayacağını anlamayan bir grup var herhalde. Ne zaman ne olacağı belli değil, vergiler ne olacak belli değil, dolar ne olacak belli değil. Bunca değişken varken rahat rahat plan yapıp gerçek olmasını bekliyorsunuz. Bekleyip görün, planı yapıyorsunuz, beklediğiniz fiyatta çıkmayınca 50 tane konu açılıyor.

😁 👈 Her mesajıma koyduğum için koydum. 😁

Geri
Yukarı