3060 için Mining anakart önerisi

Arkadaşlar bir şey soracağım bende. Elimde B450 Tomahawk Max anakart var 2X pce X16 slot var bu kartta.2.slot 4X hızında çalışıyormuş. BIOS'ta şöyle bir ayar buldum. X8+X8 yapsam 2 tane 3060 çalıştırabilir miyim? Mining için soruyorum tabii ki. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-05-03 at 15.53.42.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-03 at 15.53.42.jpeg
    168,1 KB · Görüntüleme: 35
Tamam teşekkür ederim, yeni nesil kilit gelecek detaylı haber burada isterseniz bir inceleyin.
Bakarim bir tesrkkurler
Arkadaşlar bir şey soracağım bende. Elimde B450 Tomahawk Max anakart var 2X pce X16 slot var bu kartta.2.slot 4X hızında çalışıyormuş. BIOS'ta şöyle bir ayar buldum. X8+X8 yapsam 2 tane 3060 çalıştırabilir miyim? Mining için soruyorum tabii ki. Teşekkürler.
Calisir gibi gozukuyor
Tamam teşekkür ederim, yeni nesil kilit gelecek detaylı haber burada isterseniz bir inceleyin.
Hocam baktim, eski 3060lari da kapsiyormus bu olay. Yani bizim kartlari guncellemeye zorlayacak. Nasil yapcaklar bilmiyorum ama, gelirse sikinti olur bir sure. Sonra cozerler zaten.

Son düzenleme:
eğer amd gibi bios flashlama olaylarını soruyorsanız, nvdia kartlarınkiler paylaşılmıyor ve üzerinde oynanamıyor diye biliyorum ama emin değilim.
Oynanmıyor kesinlikle bios kırabilen daha çıkmamış ama o zamanalr mining sektörüne bios kilidi vurulmamıştır şimdi artan stok vs. ile bios kırılmaya gidilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı