3060 PC FPS düşüşü

Ryzen 5600 3060 12 GB PC'den 2 saniyeliğine drop yiyoırum ve bazen dır diye ses geliyor işlemci ve ekran kartı ısınma sorunları yok.

Hocam kaç tane dıt sesi geldiğini ve dıt seslerinin kaç tanesinin uzun kaç tanesinin kısa dıt sesi olduğunu sırasıyla belirttin veya PC donduğunda mouse basınca mı dıt sesi geliyor?

Hocam sizde bilgisayar donuyor yani parçalardan birinde sorun var. Buyuk ihtimal diskte tabii bu dediginiz kasma durumu tüm parçalar yüzünden olabilir.

Eğer HDD varsa ve oyun HDD'ye yüklüyse sorun büyük ihtimal ondandır.

CrystalDiskInfo yükleyip SS atabilir misiniz?

O drr sesi normalde işlemci ısınıp PC kendini korumaya çalışınca çıkıyor haberin olsun dostum.

Kulaklıktan geliyor ve işlemcim ısınmıyor yenifan aldım50 60'larda geziyor ve LoL oynuyorum bunun sebebi galiba PC'de 12 GB yer olması.

Hocam kaç tane dıt sesi geldiğini ve dıt seslerinin kaç tanesinin uzun kaç tanesinin kısa dıt sesi olduğunu sırasıyla belirttin veya PC donduğunda mouse basınca mı dıt sesi geliyor

Hocam kaç tane dıt sesi geldiğini ve dıt seslerinin kaç tanesinin uzun kaç tanesinin kısa dıt sesi olduğunu sırasıyla belirttin veya PC donduğunda mouse basınca mı dıt sesi geliyor?

Aga kulaklıktan geliyor ve drop yiyince geliyor drop yerken oyunda olup olmamam fark ettirmiyor.

Hocam o bende nadirde olsa oluyor sebebi nedir?

PC'de ne kadar yerin var.

Hocam madem 12 GB boş yer var, açmaya ne dersiniz? Bir denemiş olursunuz. Hem 12GB ile ne yapabileceksiniz ki? Kullanmadığınız uygulamaları bir silip deneyin, indirilenler klasörünü temizleyin bence tamamen eğer özel bir şey yoksa.

Benim şu anda indirilenlerde 30GB dosya var toplam, ben de sileceğim. Gerçekten bir süre sonra kalıntı birikiyor.

Hocam sizde bilgisayar donuyor yani parçalardan birinde sorun var. Buyuk ihtimal diskte tabii bu dediginiz kasma durumu tüm parçalar yüzünden olabilir.

Eğer HDD varsa ve oyun HDD'ye yüklüyse sorun büyük ihtimal ondandır.

CrystalDiskInfo yükleyip SS atabilir misiniz?

Oyunda olmayınca da boyle drop yiyorum ama PC'de 12 GB yer var bundan olur mu diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı