RTX 3060 laptopta FPS düşüşü

2 hafta önce alçaktan bir düşüş de yaşadı bilgisayar ama hiçbir sıkıntı olmadan kullanıyordum ondan mı oldu acaba dedim ama o anda bir sıkıntı yaşamadım bugün oluyor böyle.

GeForce'nin driverlerinden kaynaklı olabilir dediğim gibi ben de 525.xx e geçmiştim hocam aşırı şekilde drop yiyordum "Valorant'ta dahi" 517.xx geçince bayağı azaldı drop.

Hocam 526.xx i silersen harici ekran kartın devre dışı kalıcak muhtemelen driver o çünki ilk onu sil sonra kurmayı dene.

517.xx sürümü sorunsuz şu an haberin olsun hocam 525.xx de sorunlu.
Driveri silip 517 yi kurarken sistem rtx 3060 ı tanımamazlık gibi bi durum yapmaz değil mi benim de eski sürüm 525 Di zaten bu arada bu tip sorunlarda böyle driver silmek sıkıntı yaratmaz yani

Driveri silip 517'yi kurarken sistem RTX 3060'ı tanımamazlık gibi bir durum yapmaz değil mi benim de eski sürüm 525'di zaten bu arada bu tip sorunlarda böyle driver silmek sıkıntı yaratmaz yani.

Hayır geçen arkadaşımda da aynısı oldu o temiz kurulum yaparken PC'si çöktü kalitesiz olduğu için ama Acer Nitro'da olacağını hiç düşünmüyorum onun sistemi eski bayağı.

ben bugün gayet normal şekilde kullanıyodum bi discord araması geldi alt tab yaptım açtım geri döndüm rezil oldu oyun 40-50-60 fps falan sonra kafayı yedim oyun başı 470-500 fps falan alan bilgisayara ne oldu dedim

Şaka gibi ama kaldırmama da hata veriyor anlamadım en iyisi format belki bu vesileyle Windows 11'e falan geçerim.

Çok garip, hocam Windows 11 geçmenizi önermem kusura bakmayın :( çok istiyorsanız geçebilirsiniz ama benim laptopumda mavi ekran veriyordu ve çok hantaldı keyfiniz bilir yine de.

Çok garip, hocam Windows 11 geçmenizi önermem kusura bakmayın :( çok istiyorsanız geçebilirsiniz ama benim laptopumda mavi ekran veriyordu ve çok hantaldı keyfiniz bilir yine de.
Açıkçası iyi mi kötü mü ben de bilmiyorum çok da düzen bozmayı sevmem şu bilgisayar da 1 yıllık ilk defa sorun çıkarıyor madem öyle kötü yorumunuz var win 10 64 bit devam ederiz

Şaka gibi ama kaldırmama da hata veriyor anlamadım en iyisi format belki bu vesileyle Windows 11'e falan geçerim.

Discord kullanıcı ayarlarından gelişmişe girin ve donanım ivmesini kapatın ve arkadaşınızın sizi aramasını söyleyip test edin muhtemelen sorun düzelecektir.

Açıkçası iyi mi kötü mü ben de bilmiyorum çok da düzen bozmayı sevmem şu bilgisayar da 1 yıllık ilk defa sorun çıkarıyor madem öyle kötü yorumunuz var Windows 10 64 Bit devam ederiz.

Sorun bende de olmuştu eskiden Legion kullanıyordum.

Geri
Yukarı