3060 Ti Aorus Master ekran kartı yamuk duruyor

Hocam ona dikkat ederek alacağım işlemci falan değişeceğim zaten ASUS ROG STRIX X570-E GAMING 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 RGB WiFi M.2 PCIe 4.0 HDMI DP ATX Anakart | ITOPYA bu modeli düşünüyorum bu modelde yamulma yapar mı? Destek aparatlarından önerebileceğiniz bir model var mı?

En beğendiğim anakartlardan birisidir kendileri. Yamulma olacağını hiç sanmıyorum, ekran kartı yuvasında destek mevcut. Çok düşük bir ihtimalle kartınız yine yamuk durursa görüntüsü çok hoşuma gittiği için Deep Cool önerebilirim. Cooler Master stoklarda kalmamış sanırsam, bulamadım ama dediğim gibi seçtiğin anakartta yamulma olacağına ihtimal vermiyorum ben.

A.

En beğendiğim anakartlardan birisidir kendileri. Yamulma olacağını hiç sanmıyorum, ekran kartı yuvasında destek mevcut. Çok düşük bir ihtimalle kartınız yine yamuk durursa görüntüsü çok hoşuma gittiği için Deep Cool önerebilirim. Cooler Master stoklarda kalmamış sanırsam, bulamadım ama dediğim gibi seçtiğin anakartta yamulma olacağına ihtimal vermiyorum ben.

Aynen hocam bayağı güzel bir anakart gerek ses kartı olsun gerek sunduğu destekler olsun. Önerileriniz için teşekkür ederim dikkat edeceğim bunlara.

Geri
Yukarı