3060 Ti Eagle OC 2.0 için monitör önerisi

Mert Yavuz123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen hafta bilgisayarımı satılığa koyduğum gün alıcısı çıktı satışını yaptım ve aynı gün bilgisayar almak istedim. Bir saat kadar araştırma yaparak bilgisayar aldım.
Bilgisayar bilgilerim.

Gigabyte B550M S2H 5000MHz(OC) DDR4.
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti eagle OC 2.0 8 GB.
AMD Ryzen 5600X 3.7 GHz Wraith prizm soğutuculu.
G.Skill 8 GB Ripjaws V 3200MHz 2X.
Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD.

3D Mark sonucum.

Eski kasamı bağladığım ASUS VG248qe monitörüm var ama bunu da değiştirmek istiyorum.

Beklediğim sabit olan bir özellik yok fakat, 24 inç veya 27 inç düşünüyorum. %99 oyun oynuyorum. FPS ve MMORPG.

Dosya Ekleri

• Score.png
    Score.png
    764,9 KB · Görüntüleme: 37
Hocam bu ekranı çok beğendim fakat , 280Hz olarak gördüm peki , ben oyunlarda 280hz ortalamasıyla oynamıyorum yani genelde ortalama olarak 160 150 FPS ortalamasıyla oynuyorum problem yaşarmıyım görüntüde.

Hocam bu ekranı çok beğendim fakat, 280Hz olarak gördüm peki, ben oyunlarda 280Hz ortalamasıyla oynamıyorum yani genelde ortalama olarak 160 150 FPS ortalamasıyla oynuyorum problem yaşar mıyım görüntüde.

G-Sync açarsanız hiçbir problem yaşamazsınız. Ne kadar FPS alırsanız o kadar Hz alırsınız.

Listeme kaydettim dostum önerilerin için ve zaman ayırdığın için teşekkür ederim dostum.
G-Sync açarsanız hiçbir problem yaşamazsınız. Ne kadar FPS alırsanız o kadar Hz alırsınız.

Hocam biraz araştırma yaptım ama ASUS TUF serisinde bu ekranın mesela %30 oranında kötü yorumu mevcut. Acaba mevcut olarak kullanıyor musun hocam.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar geçen hafta bilgisayarımı satılığa koyduğum gün alıcısı çıktı satışını yaptım ve aynı gün bilgisayar almak istedim. Bir saat kadar araştırma yaparak bilgisayar aldım.
Bilgisayar bilgilerim.

Gigabyte B550M S2H 5000MHz(OC) DDR4.
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti eagle OC 2.0 8 GB.
AMD Ryzen 5600X 3.7 GHz Wraith prizm soğutuculu.
G.Skill 8 GB Ripjaws V 3200MHz 2X.
Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD.

3D Mark sonucum.

Eski kasamı bağladığım ASUS VG248qe monitörüm var ama bunu da değiştirmek istiyorum.

Beklediğim sabit olan bir özellik yok fakat, 24 inç veya 27 inç düşünüyorum. %99 oyun oynuyorum. FPS ve MMORPG.
Öncelikle hayırlı olsun. Bütçeniz nedir?

Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, bütçem 2-3K civarında Black Friday zamanında indirimleri yakip ederek güzel bir monitör almak istiyorum curve Samsung monitör çok hoş, Samsung'u marka olarak çok beğenirim. Curve hiç monitör kullanmadım alışma konusunda problem yaşar mıyım acaba?

Geri
Yukarı