3060 Ti Ethereum kazancı ne kadar olur?

Hepsinde stratum+tcp yazıyor ama stratumdan sonra - mi koyacağız?
Birde trex şöyle bir bilgi vermiş :
( autolykos2) LHR kilit açma işlevini etkinleştirin

Hepsinde stratum+tcp yazıyor ama stratumdan sonra - mi koyacağız?
Birde trex şöyle bir bilgi vermiş :
( autolykos2) LHR kilit açma işlevini etkinleştirin
Bunun adresi bu şekilde. Örneğin 2minersı açın, stratum+tcp yazan yeri komple yazdıoğımla değiştirin. Cüzdan adresini de kendi adresinizi yazın. Çalıştırmayı başlatın. Biraz daha okursanız zaten ergo için LHR çok nadir bazı kartları etkilediğini de okursunuz T-rex yazılarında. Söylediğiniz şeyi çalıştırdığımda başka şeyler yapmaya çalıştığı için hashrate düşürmüştü.

Bunun adresi bu şekilde. Örneğin 2minersı açın, stratum+tcp yazan yeri komple yazdıoğımla değiştirin. Cüzdan adresini de kendi adresinizi yazın. Çalıştırmayı başlatın. Biraz daha okursanız zaten ergo için LHR çok nadir bazı kartları etkilediğini de okursunuz T-rex yazılarında. Söylediğiniz şeyi çalıştırdığımda başka şeyler yapmaya çalıştığı için hashrate düşürmüştü.
Hocam ergoya başladım sabit 130 kazıyorum. Bu değerde ergonun günlük karı ne olur

Arkadaşlar selam,

Ortalama minimum 23 saat aralıksız kazıyor sistem. Genelde 41.5 - 42.5 aralığı alıyorum ancak akşamları da 4-5 saat oyun oynadığım için 37'lere düşüyor. Yani 23 saat ortalaması yaklaşık olarak 40.5 - 41 ile kazıyorum. Bugün tam 2.5 dolar getirmiş Ethereum. Geçen günlere göre daha az.

3060 Ti ile şu an en azından 3.5 civarlarında ne kazabilirim?

Elektrik faturası ne kadar arttı? Merakımdan soruyorum. Ne kadar sürede amorti edileceğini öğrenmek için.

O zaman şuanlık biraz eth' ye ara verelim :D
Biz konuşurken zorluk arttı mesela. Ben hep ergo kazıyorum dikkat ediyorum kazancı artarken ve zorluk düşerken herkes toplanıyor ve zorluğun artmasına sebep oluyorlar. Sonra tekrar çıkış başlıyor, kazancı günde 1.5-2 dolara düştüğünde kimse kalmamış oluyor ve zorluk düşmeye başlıyor. Şuanda 130 mh ile 2.79 USD kazanabiliyorsunuz mesela. Dün gece 3.30'da zorluk yüzde 20-25 arası artmış.

Biz konuşurken zorluk arttı mesela. Ben hep ergo kazıyorum dikkat ediyorum kazancı artarken ve zorluk düşerken herkes toplanıyor ve zorluğun artmasına sebep oluyorlar. Sonra tekrar çıkış başlıyor, kazancı günde 1.5-2 dolara düştüğünde kimse kalmamış oluyor ve zorluk düşmeye başlıyor. Şuanda 130 mh ile 2.79 USD kazanabiliyorsunuz mesela. Dün gece 3.30'da zorluk yüzde 20-25 arası artmış.
Kaç ergo olunca çekebiliyoruz ve ne kadar kesinti oluyor?
Birede ethermineda galiba 0.01 eth olunca çekebiliyoruz. Orada ne kadar kesinti oluyor

Kesinti olmuyor, ethermineda 0.1 ergo olarak gösteriyor ama yatmadı bana 0.3 olmasına rağmen. Hep herominers kullanmıştım orda 1 ergoydu 1-2 hafta önce 0.5'e düşürdüler.

Kesinti olmuyor, ethermineda 0.1 ergo olarak gösteriyor ama yatmadı bana 0.3 olmasına rağmen. Hep herominers kullanmıştım orda 1 ergoydu 1-2 hafta önce 0.5'e düşürdüler.
Otomatik olarak cüzdan koduma yatacak bende gate.io üzerinden mi çekeceğim? Birde bu yatmama olaylarını anlayamıyorum. Gasp mı ediyor yani neden yatırmıyor

Geri
Yukarı