3060 Ti fiyatı

@Morgan

Dürüst satıcılık yok bu ülkede. Hep bir mağdur edebiyatı, bahane, olay. Şaşırtmıyorlar artık.

@II. Wilhelm

Bu ürünlerin fiyatları zaten düşüktü. Yükselmesindeki ana etmen: Piyasadakilerin çok hızlı şekilde tüketilmesinden kaynaklı. Nvidia'nın bizzat açıklaması var ki RTX 3060 çıkıyorken bile hali hazırda yeni çıkan kartların stok sorunları devam edecekmiş. Yaza doğru pandeminin etkisi, aşılanmanın artışıyla birlikte değişince ister istemez ekonomik faaliyetler eski seyrine dönecek. Bunun tüm dünyada etkisi olacak.

Edit: Ha bence RTX 3070 almak daha mantıklı. RTX 3060 Ti'yı 7000, RTX 3070'i 8000 TL varsayalım. RTX 3070 aynı mimaride fakat %10-20 arası fazla fps farkı sunuyor bizlere. Daha uzun ömürlü olur (RTX 3060 Ti, oyunların güncellemeler sonrası fps'i 60'ın altına düşünce RTX 3070 70-75'lerde devam edecektir).
Ek olarak, bildiğim kadarıyla RTX 3070 2. el piyasasında %20'lik bir değer farkı açıyor RTX 3060 Ti ile aralarında.
Sırf ismi yüzünden 3070 almak isteyenler var :D. Saçma ama karşılaştığım bir durum. Ee tabi 2. el konusuna da girersek, bütçeniz biraz daha fazlaysa RTX 3080 almak daha mantıklı olacaktır. Benim yorumlarım bunlardı, umarım eksik bir bilgi vermemişimdir.
Ben ineceğini hiç sanmıyorum. Bu ülkede fiyatı artıp da düşen teknolojik cihaz pek sabit kalmaz. max 7000 TL'ye düşer ama bence 8000 sabit kalır (satamasalar bile).

3060 Ti ucuz olacak diye bekleyenler anlık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende 3060 Ti çıkmadan 1-2 önce 4500TL'ye 2060S aldım. Sonra keşke beklesey mişim diye üzülmüştüm şimdi anlıyorum iyi ki beklememişim.

Geri
Yukarı