3060 Ti model önerisi

• Konuyu başlatan PuMaT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 6B
Bende bunu atacaktım, Gaming X Trio çok daha aşağıda olmalıydı. FTW3 Ultra ise daha üst.

450A VRM, çöp kompanent ve çöp PCB ile ha bir de Ejderha deseninle başarılar dilerim.

Aorus çok iyi, ama o fiyatlara 3070 Gamerock varken alınmaz. 3070 ve üstü Aorus on numara olur.

Bulunduğu sıralamaya göre mi Gaming X Trio hakkında bu yorumu yapıyorsunuz yoksa genel olarak cidden kötü bir ürün mü? Ben de 3060Ti alacağım ve yanlış karar vermek istemiyorum.

Bulunduğu sıralamaya göre mi Gaming X Trio hakkında bu yorumu yapıyorsunuz yoksa genel olarak cidden kötü bir ürün mü? Ben de 3060Ti alacağım ve yanlış karar vermek istemiyorum.
5700 5800TL bandına alınabilir.

Bulunduğu sıralamaa olmasının sebebi saydıklarım, eski Gaming X Trio çok daha iyiydi.

Tam bütçeniz nedir?

Fiyatına göre kötü. Bütçenizi belirtin yardımcı olalım.

5.000-5.500TL arası diyelim. Çok da fazla yükselmek istemiyorum. Orta karar bir ürün arıyorum. Verdiğin listede B Tier bir ürünü bu fiyata bulabilir miyim bilmiyorum ama ortalama değerdeki bir ürün beni tatmin edecektir diye düşünüyorum.

Bütçeyi 200 TL aşabilirseniz aşağıya bıraktığım kartı öneririm. Tabii bu fiyattan stoklara gelirse. Şu an stok sıkıntısı olduğu için 3060 Ti alınmaz. 3060 Ti fiyatları 3070'e dayandı. Hatta bazı kartlar 3070 fiyatlarını da geçti.

5000TL bandına 3060Ti zor. 3060 ya da 3050Ti bekleyebilirsiniz. 1-2 aya gelirler tahminimce.

Şu an stok olmamasına rağmen 4.800'den başlayan fiyat veren siteler var. Stoklar ile beraber daha da düşeceğini umut ediyorum. 5.500'e kadar çıkabilirim gibi. Daha fazlası çok yoracaktır beni ama.

Bütçeyi 200 TL aşabilirseniz aşağıya bıraktığım kartı öneririm. Tabii bu fiyattan stoklara gelirse. Şu an stok sıkıntısı olduğu için 3060 Ti alınmaz.

Bu ürün ilgimi çekti baya. Eğer stoklar dolduktan sonra bu fiyattan sunulursa direkt alabilirim. Peki bu markanın ülkede garanti durumu nasıl? Pek karşılaştığım bir isim değil de..

Yeni konular

Geri
Yukarı