3060 Ti sistem için monitör seçimi

Ben de 1000R curved bir monitör kullandım fakat aman allahım demedim. Tabii ilklerde hoşunuza gidiyor fakat alışınca pek bir olayı kalmıyor bence. Şahsi fikrim IPS panel almanızdan yana fakat buradaki tercih size kalıyor.
MSI 27" OPTIX G273QF 165Hz 1ms DP 2xHDMI IPS WQHD G-Sync Compatible Gaming Monitör| ITOPYA.COM

Hocam bu monitörde karar kıldım. Tek korkum curved olmadığı için ekrana tamamen hakim olamamam. Umarım böyle bir sorunla karşılaşmam.

Haklısınız hocam. Ben genel olarak böyle şeylere çok takıyorum. Sonuçta küçük paralar değiller.
Hiç deneyimlememiş olunca insan merak ediyor. Ama emin olun VA panel alsanız illa ki pişman olurdunuz. Hareket ettiğinizde etrafın bulanıklaşması sanki monitörünüz bozukmuş hissiyatı veriyor. Bilmiyorum herkesin düşüncesi ayrı fakat çok çok iyi bir VA panel almadıkça alınmaz.

Hiç deneyimlememiş olunca insan merak ediyor. Ama emin olun VA panel alsanız illa ki pişman olurdunuz. Hareket ettiğinizde etrafın bulanıklaşması sanki monitörünüz bozukmuş hissiyatı veriyor. Bilmiyorum herkesin düşüncesi ayrı fakat çok çok iyi bir VA panel almadıkça alınmaz.
MSI'ın o modeli hakkında söylenenler çok açıcıydı açıkçası. VA panel olmasına rağmen hiç ghosting olmadığını vs. söylüyorlardı, fakat IPS almaya karar verdim. Riske atmaya değmez. Çok teşekkürler hocam yardımlarınız için. :)))

Yeni konular

Geri
Yukarı