3060'ı hangi siteden alacaksınız?

Hiçbir sitede mi tekli satış yok? Peki gamegarajdan tüm bileşenleri en ucuz olanlardan seçip kartı alıp kalan bileşenleri ikinci elden satsak mantıklı olur mu? Yoksa boşa mı olur?
Gamegaraj'ın sistemleri gereksiz pahalı adeta balon gibi. Maksimum 10,000 TL'ye toplayacağın sistemi 18,000 TL'den ve RTX 3060 dahil etmeden satıyorlar.

İncehesap açıklama yaptı mı bilmiyorum ama tekli satış yapmak firmanın işine gelmez. Talep fazla olduğu için yüksek fiyatta satmak zorundalar ve satıldığı zaman sistemlerine koyacak kart olmayacak. O yüzden onun da tekli satış yapmayacağını düşünüyorum. Olur da yaparsa zaten stok çok düşük olacaktır.
İncehesap'ı şimdi aradım müşteri temsilcisiyle görüştüm, kartları tam olarak satışa sunacakları saatin belli olmadığını hala tedarik sürecinde olduklarını söylediler. Ve hazır sistem kart stokları ile tekli satış stoklarını ayrı tutacaklarmış. İncehesap'tan almak mantıklı duruyor şimdilik.

15 model kartın her birinden 200 tane olsa 3000 kartın 2000'ini sistemlere ayırır 1000'i tek satarlar bence. İncehesap diğer sitelere göre pek paragöz sayılmaz. Belki uygun fiyata satarlar.
İncehesap geçen hafta sakladığı 3070 stoklarını gaming gecelerinde ₺10.000'nin üzerinde satmıştı. Hiçbirine güvenilmiyor.

İncehesap geçen hafta sakladığı 3070 stoklarını gaming gecelerinde ₺10.000'nin üzerinde satmıştı. Hiçbirine güvenilmiyor.
Ne kadara koyarsalar alınacak çünkü, bu yüzden böyle yapıyorlar. Bakalım 3060'ları madenciler alacak mı? Hala kârlı olmasından dolayı hepsini alacaklar gibi duruyor.

İncehesap'ı şimdi aradım müşteri temsilcisiyle görüştüm, kartları tam olarak satışa sunacakları saatin belli olmadığını hala tedarik sürecinde olduklarını söylediler. Ve hazır sistem kart stokları ile tekli satış stoklarını ayrı tutacaklarmış. İncehesap'tan almak mantıklı duruyor şimdilik.

Az önce İncehesap müşteri hizmetlerinden Nazlı Hanım'la görüştüm. Kendisi Tekli satışın mümkün olmuyacağını açıkça belirtti satış için öngörüş olarak da GameGaraj, İtopya gibi siteler gibi haziran ayını gösterdi. ; Arkadaşlar sistemle beraber alınca kart ucuza gelmiyor. Kart'a minimum 9 bin TL vermiş oluyorsunuz. Yani benim gördüğüm kadarıyla konuştum ama çoğu firma öyle satacak.

Az önce İncehesap müşteri hizmetlerinden Nazlı Hanım'la görüştüm. Kendisi Tekli satışın mümkün olmuyacağını açıkça belirtti satış için öngörüş olarak da GameGaraj, İtopya gibi siteler gibi haziran ayını gösterdi. ; Arkadaşlar sistemle beraber alınca kart ucuza gelmiyor. Kart'a minimum 9 bin TL vermiş oluyorsunuz. Yani benim gördüğüm kadarıyla konuştum ama çoğu firma öyle satacak.
Cidden gidip Nvidiaya mail atasım var mining engellediği kartı mining önlemi için sistemle beraber satıyorlar.

Geri
Yukarı