RTX 3060'ı ilk hangi firma satar?

bngnsr

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 3060 serisi ekran kartı için insanlar tahmini tarih veriyor satışa çıkacağı günleri. İki aydır takip ediyorum ve sabretmekten neşe falan kalmadı :) merak ettiğim bu ekran kartı ülkemize girdiğinde ilk hangi firmalar satışa koyar. NVIDIA'nın "beni haberdar et" mail bildirimine de kaydoldum ama pek güvenim yok gelir gelmez tükenme ihtimali nedir? Hangi siteyi takip etmeliyim?

Gelir gelmez tükenir. Ayrıca hangisine ilk olarak geleceğini bilemeyiz. Hazirandan sonra her gün kontrol etmeye başla bütün siteleri.

Partner sitelerin depolarına satış tarihinden önce ulaşır ürünler merak etme. Hepsiburada, QP Bilişim gibi yerler çıkış günü Avrupa'yla birlikte satacaktır. Ben de bekliyorum bir an evvel çıksa da 3-5 tane alsam diye.

1 ) Gelir gelmez 1 hafta içerisinde stokların biteceğini düşünüyorum.
2 ) Genellikle ilk olarak NVİDİA'nın anlaşma sağladığı mağazalara, ardından e-ticaret sitelerine dağıtılır. Mağaza olarak Vatan, Mediamark vs. E-ticaret olarak hepsiburada, incehesap, teknobiyotik tarzı siteler.
3 ) Fiyatlar belirtilen fiyatların çok üstünde olacaktır. Bilginiz olsun.
Ahahhahaha. O mining furyası başlamadan önceydi. Hazirandan önce o karta sahip olmak veya normal fiyattan sahip olmak imkansız.
Dostum tahminlerle konuşma. Stoklar belirli bir miktarda geliyor zaten. Hatta gelmiş bile olabilir. Şubatın 2. haftasına doğru satışa çıkarılacak. Ama fiyat konusunda haklısın. Talep çok olacağı için fiyat yüksek olacaktır.

Ayrıca normalden çok az bir sayıda olsa da, stok ayırtma furyası olacaktır. Tanıdıklarınız aracılığıyla stok ayırtabilirsiniz. Şuan binlerce insan stok ayırtmış bekliyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı