3060'lar arasındaki fark nedir?

semihsevinc

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı da Zotac Galax PNY gibi markalara yöneliyor herkes sanırım, bir problem yaşanılır mı bu tür markalardan.

Bir de aklımda takılan son bir şey 3060 ekran kartlarda 8 ve 12 GB modelleri var tam olarak ne gibi farkları var

ASUS Dual GeForce RTX 3060 V2 OC /
Gigabyte GeForce RTX 3060 eagle 12g.
MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS OC 8GB

Bu kartlar hakkında yorumlarınız bekliyorum.

Markaların tek farkı soğutucu sayılabilir. Onun dışında hepsinde aynı çip var. 8 ve 12 GB modellerin tek farkı VRAM. Tavsiyem 12 GB olan herhangi bir modeli almanız. Hangisi uyguna geliyorsa onu alın. Fanlara takılmayın bendeki 3060 tek fan :D

8GB 3060 ile 12GB 3060 arasında ortalama %17'lik performans farkı var. Attığın modellere bakarsak Dual modeli uygun olduğu sürece alınabilir, Eagle modelinin ısınma problemi var bu sebepten fan devrini de yüksek tutuyor. 3060Ti linki bozuk.

Markaların tek farkı soğutucu sayılabilir. Onun dışında hepsinde aynı çip var. 8 ve 12 GB modellerin tek farkı VRAM. Tavsiyem 12 GB olan herhangi bir modeli almanız. Hangisi uyguna geliyorsa onu alın. Fanlara takılmayın bendeki 3060 tek fan :D

Arada devasa performans farkı var 8 GB ile 12 GB varyasyon arasında.

8 GB 3060 ile 12 GB 3060 arasında ortalama %17'lik performans farkı var. Attığın modellere bakarsak Dual modeli uygun olduğu sürece alınabilir, eagle modelinin ısınma problemi var bu sebepten fan devrini de yüksek tutuyor. 3060 Ti linki bozuk.

%25.

Ekran kartı da Zotac Galax PNY gibi markalara yöneliyor herkes sanırım, bir problem yaşanılır mı bu tür markalardan.

Bir de aklımda takılan son bir şey 3060 ekran kartlarda 8 ve 12 GB modelleri var tam olarak ne gibi farkları var

ASUS Dual GeForce RTX 3060 V2 OC /
Gigabyte GeForce RTX 3060 eagle 12g.
MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS OC 8GB

Bu kartlar hakkında yorumlarınız bekliyorum.
bildiğim sadece iki şey var, INNO 3D alma ve 8 gb lerden uzak dur

Arada devasa performans farkı var 8 GB ile 12 GB varyasyon arasında.

%25.
O kadar fazla mıymış ya, büyük saçmalık o zaman.
resim_2023-03-21_184402057.png

bildiğim sadece iki şey var, INNO 3D alma ve 8 gb lerden uzak dur
Inno3D'nin nesi var?

O kadar fazla mıymış ya, büyük saçmalık o zaman.
Eki Görüntüle 1709814

Inno3D'nin nesi var?
kendi yaşadıklarımdan sonuçla bunu söyledim benim önceki konularıma bakarak anlayabilirsin

kendi yaşadıklarımdan sonuçla bunu söyledim benim önceki konularıma bakarak anlayabilirsin
aldığım zamandan beri performansım gerektiğinden düşük ve ısım da gerektiğinden yüksek diğer 3060'lara göre

Yeni konular

Geri
Yukarı