3070 için INNO3D vs MSI

Neden kendisine sormuyoruz?
@PCBudur.

Satıcıya siz güvenilir misiniz demek saçma geldi hocam bana 😅

İstanbul'da iseniz gelip elden deneyerek alabilirsiniz. Takarım test sistemime oturur kurcalarsınız. Hoşunuza giderse alırsınız. Uzakta iseniz FurMark vs. yapıp sonuç atabilirim. İstediğiniz kartı konudan seçip WhatsApp'tan yazabilirsiniz.

Teşekkürler hocam fiyatlar malum 2. ele dönebilirim erkenden almak için. NVIDIA kartlarda mining yapıldımı veya bir kusur var mıdır?

İstanbul'da iseniz gelip elden deneyerek alabilirsiniz. Takarım test sistemime oturur kurcalarsınız. Hoşunuza giderse alırsınız. Uzakta iseniz FurMark vs. yapıp sonuç atabilirim. İstediğiniz kartı konudan seçip WhatsApp'tan yazabilirsiniz.

Artı olarak arkadaş test sonuçlarından anlamasa bile foruda konu açıp sonuçları yorumlatabilir.

Satıcıya siz güvenilir misiniz demek saçma geldi hocam bana 😅

Teşekkürler hocam fiyatlar malum 2. ele dönebilirim erkenden almak için. NVIDIA kartlarda mining yapıldımı veya bir kusur var mıdır?

Mining yapılmadı nvidialar ile. Hiç bir kusurları yok. Temiz sorunsuz tüm ürünler. Kendi kullanmayacağım kapasitede olan ürünü asla satmam.

Garantisiz ürünlerde aldıktan 1 hafta sonra bir arıza çıktı diyelim siz kendiniz iade vs alıyor musunuz?

Arıza ihtimali siz ürüne fiziksel bir zarar vermedikçe yok denecek kadar azdır tüm ürünler denenip test ediliyor arıza olsa zaten testler esnasında ortaya çıkar ve ben görürüm. Ek olarak bozuk bir kartı şuan için çalıştırıp 1 hafta sonra eski bozuk haline döndürmek gibi bir sistem yok. 3 gün boyunca ürünü denemenize müsade edebilirim bu süre boyunca oyununuzu oynar kullanırsınız memnun kalmazsanız size verdiğim şekilde ürünü geri verirseniz iadenizin yapabilirim.

Arıza ihtimali siz ürüne fiziksel bir zarar vermedikçe yok denecek kadar azdır tüm ürünler denenip test ediliyor arıza olsa zaten testler esnasında ortaya çıkar ve ben görürüm. Ek olarak bozuk bir kartı şu an için çalıştırıp 1 hafta sonra eski bozuk haline döndürmek gibi bir sistem yok. 3 gün boyunca ürünü denemenize müsaade edebilirim bu süre boyunca oyununuzu oynar kullanırsınız memnun kalmazsanız size verdiğim şekilde ürünü geri verirseniz iadenizin yapabilirim.

Çok teşekkür ederim ilginiz için

Yeni konular

Geri
Yukarı