3070 Ti 3060 Ti'dan ucuz

Scripty

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün internette gezinirken bunu gördüm ve az kalsın kalp krizi geçiriyordum,
Fikirlerinizi bekliyorum.

ASUS ROG STRIX 3070 Ti OC.
https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-rtx-3070ti-8gb-256bit-gddr6x-pci-express-4-0-ekran-karti-rog-strix-rtx3070ti-o8g-gaming-p-HBCV00000B8B5R?magaza=Vizyon Bilgisayar&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.32

ASUS ROG STRIX 3060 Ti OC.

Öncelikle satıcı güvenilirliği önemli bence. Ucuz olan ürün alınıp kullanılmış olabilir. Alan kişi iade etmiş olabilir. Online üzerinden ekran kartı işlemci gibi parçaların alınmasına pek sıcak bakmıyorum aslında. Ama illaki Online alacağım diyorsanız. QP Bilişim gibi güvenilir sitelere bakmanızda fayda var.

PNY ye güvenemiyorum, ben burda birbirinin aynısı iki ürünün üst modelinin daha ucuz olmasına şaşırdım.

Öncelikle satıcı güvenilirliği önemli bence. Ucuz olan ürün alınıp kullanılmış olabilir. Alan kişi iade etmiş olabilir. Online üzerinden ekran kartı işlemci gibi parçaların alınmasına pek sıcak bakmıyorum aslında. Ama illaki Online alacağım diyorsanız. QP Bilişim gibi güvenilir sitelere bakmanızda fayda var.
Hocam her türlü dolandırma, kandırma, kullanılmış ürün kargolama gibi durumlarda para iadesi alıyorsunuz zaten.

PNY ye güvenemiyorum, ben burada birbirinin aynısı iki ürünün üst modelinin daha ucuz olmasına şaşırdım.

ROG Strix model kartlar çoğu zaman keriz silkeme odaklı satıldığından referans alınmasına gerek yok. RTX 3060'dan pahalıya satılan 3050 ROG Strix'ler bile gördük.

PNY ye güvenemiyorum, ben burda birbirinin aynısı iki ürünün üst modelinin daha ucuz olmasına şaşırdım.

Hocam her türlü dolandırma, kandırma, kullanılmış ürün kargolama gibi durumlarda para iadesi alıyorsunuz zaten.
PNY güvenilir ve köklü bir markadır. Bu kartın soğutması da kötü değil.

ROG STRIX model kartlar çoğu zaman keriz silkeme odaklı satıldığından referans alınmasına gerek yok. RTX 3060'dan pahalıya satılan 3050 ROG STRIX'ler bile gördük.

O ne demek keriz silkeleme? Yani ROG STRIX alanlar keriz mi oluyor? Şu uslübunu düzelt, ben ve benim gibiler bilmiyor muydu Ventus PNY Gaming Z modellerini almayı ucuza? Kişiye şekli markası soğutması güzel geliyordur daha yüksek bir meblağaya alır, bunun için kişi keriz mi oluyor? Bıraktım bırakalı kendini kral edenler mi oluyor çocuğa bak ya.

O ne demek keriz silkeleme? Yani ROG STRIX alanlar keriz mi oluyor? Şu uslübunu düzelt, ben ve benim gibiler bilmiyor muydu Ventus PNY Gaming Z modellerini almayı ucuza? Kişiye şekli markası soğutması güzel geliyordur daha yüksek bir meblağaya alır, bunun için kişi keriz mi oluyor? Bıraktım bırakalı kendini kral edenler mi oluyor çocuğa bak ya.

Heyecanlı aslan parçası seni ne oldu damarına mı bastık? Aynı fiyata daha güçlü ekran kartı alabilecekken ışıklı mışıklı diye alt model alınmasını önermiyorum. Benim de güç kaynağım ve farem ROG Strix ben de silkelenmiş olabilirim ama gerçekleri kabul edeceksin.

Geri
Yukarı