3070 Ti 3060 Ti'dan ucuz

ROG Strix model kartlar çoğu zaman keriz silkeme odaklı satıldığından referans alınmasına gerek yok. RTX 3060'dan pahalıya satılan 3050 ROG Strix'ler bile gördük.
O yüzden mi ROG Strixler hem iyi soğutuyo hemde uzun ömürlü? Ayrıca tasarımıda gayet iyi. Muhtemelen deneyimlemediğin için kullananlara laf atıyosun.

Heyecanlı aslan parçası seni ne oldu damarına mı bastık? Aynı fiyata daha güçlü ekran kartı alabilecekken ışıklı mışıklı diye alt model alınmasını önermiyorum. Benim de güç kaynağım ve farem ROG STRIX ben de silkelenmiş olabilirim ama gerçekleri kabul edeceksin.

Bir de seni ciddiye alıyorlar değil mi? Allah bilir kaç yaşındadırda aslan parçası diyor, gerçektede diyebilir mi karşımda böyle :). Neyse sen yenisin zaten takıl buralarda böyle. Yoksa bizde biliyoruz PYN'nin iyi ve köklü olduğunu, mesele o saçma üslubun.

O yüzden mi ROG Strixler hem iyi soğutuyor hem de uzun ömürlü? Ayrıca tasarımı da gayet iyi. Muhtemelen deneyimlemediğin için kullananlara laf atıyorsun.

Deneyimledim fakat fiyatı bir üst modellerden fazla ise alınmamalı. RTX 3080'den pahalı bir 3060 Ti ROG Strix'e para verince ne olacak 10 sene mi kullanacaksın 5 derece daha serin diye? Hayır RTX 3080'i daha uzun süre kullanacaksın. F/p olarak uygunsa istersen Suprim X al.

Bir de seni ciddiye alıyorlar değil mi? Allah bilir kaç yaşındadır da aslan parçası diyor, gerçekte de diyebilir mi karşımda böyle :). Neyse sen yenisin zaten takıl buralarda böyle. Yoksa bizde biliyoruz PYN'nin iyi ve köklü olduğunu, mesele o saçma üslubun.

Sen eski olsan ne olacak burada daha Türkçe yazmayı bilmiyorsun alıntıyı da ben düzenliyorum. Biraz forumda takıl belki faydan dokunur birilerine.

O yüzden mi ROG Strix'ler hem iyi soğutuyo hem de uzun ömürlü? Ayrıca tasarımıda gayet iyi. Muhtemelen deneyimlemediğin için kullananlara laf atıyosun.
Tasarıma dair herhangi bir şeyine kötü diyen yok, olmamalı da. (Misal) RTX 3080 fiyatına RTX 3070 Rog Strix almak mantıksız, söylenilen sadece bu; ROG Strix'lerin fiyatlarının gereksiz yüksek olması.

Sen eski olsan ne olacak burada daha Türkçe yazmayı bilmiyorsun alıntıyı da ben düzenliyorum. Biraz forumda takıl belki faydan dokunur birilerine.

Aynen küçük kardeşim, benim yazımım yanlış, senin insanları aşağılaman doğru :). Neyse konuyu uzatmaya gerek yok, sen gez buralarda böyle.

Deneyimledim fakat fiyatı bir üst modellerden fazla ise alınmamalı. RTX 3080'den pahalı bir 3060 Ti ROG Strix'e para verince ne olacak 10 sene mi kullanacaksın 5 derece daha serin diye? Hayır RTX 3080'i daha uzun süre kullanacaksın. F/p olarak uygunsa istersen Suprim X al.

Keriz demen çok yanlış.

ROG Strix model kartlar çoğu zaman keriz silkeme odaklı satıldığından referans alınmasına gerek yok. RTX 3060'dan pahalıya satılan 3050 ROG Strix'ler bile gördük.
Hocam Strix serisi soğutma konusunda en iyisi diye biliyorum çekirdek hızları da diğer modellere göre yüksek, daha iyi diyorlar ondan ötürü değil mi?

Geri
Yukarı