3070 Ti sağa doğru sarkıyor ve vida yuvaları denk gelmiyor

Emir K.

Hectopat
Daha fazla  
Dün ekran kartını oturttuktan ve klips kapandıktan sonra vida yuvaları denk gelmiyordu, sallandığı için elimle ittirip öyle vidaladım. Bugün fark ettim kart sağa doğru bayağı bir eğik. Destek falan mı almam gerekiyor, nasıl çözerim?
Sallanması ve yuvaya denk gelmemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yamukluğu:

1695719226183.png

Evet 3 fanlı modellerde kartı kasaya sabitlemek için destek aparatı olur onu monte etmeniz gerekiyor.

Sarkan kısmına direk destek koyun, öyle durmasın, soket kısmından kırılırsa geçmiş olsun.

Şekil şukul destek koyacağım diye bekletmeyin. Geçici oraya denk gelen bir şey koyun, sonra istediğiniz bir şey alırsınız.

Evet 3 fanlı modellerde kartı kasaya sabitlemek için destek aparatı olur onu monte etmeniz gerekiyor.
İçinden çıkmadı

Sarkan kısmına direk destek koyun, öyle durmasın, soket kısmından kırılırsa geçmiş olsun.

Şekil şukul destek koyacağım diye bekletmeyin. Geçici oraya denk gelen bir şey koyun, sonra istediğiniz bir şey alırsınız.
O şekil destek koyabileceğim bir şey yok, alana kadar kasa yatık dursa bir şey olur mu?

Dün ekran kartını oturttuktan ve klips kapandıktan sonra vida yuvaları denk gelmiyordu, sallandığı için elimle ittirip öyle vidaladım. Bugün fark ettim kart sağa doğru bayağı bir eğik. Destek falan mı almam gerekiyor, nasıl çözerim?
Sallanması ve yuvaya denk gelmemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yamukluğu:

Eki Görüntüle 1957417

Dostum videoda denk geliyor delikler o kasanın dışına bakanlar delik değil diğerleri delik ve yer çekimini yeni keşfetmiş gibisin :D o kadar ağırlık tek ince bir slot tarafından tutuluyor herhalde eğilir A4 kağıdını al böyle güzelce üçe beşe katla ya da bir kartonu falan altına destek at yatayda durabilir evet mantıklı o da, ama çok sarsma kasayı çalışır vaziyetteyken.

İçinden çıkmadı

O şekil destek koyabileceğim bir şey yok, alana kadar kasa yatık dursa bir şey olur mu?
Nasıl yok illa evde bulursun bir şeyler. Küçük kutu benzeri, ne biliyim en kötü defterden 5-10 sayfa yırt hepsini katlayıp birbirine bantla veya rulo yap boyutu kadar kes, dikine koy.

PC'nin yan durmasının bir soruna yol açacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı