Elektronik 3070 Ti sistem 22.499TL (Can sungur)

Yurt dışında modeller arasında 20-30 dolar fark oynuyor. Bizim burada ise sadece Gigabyte var.
Ve bizim ülkedeki farka bakın ve söylemek istediğimi anlayın.

Eki Görüntüle 1713245

Bizlere fp olarak Gigabyte koyup, sadece diğer modelleri pahalıdan satmaya çalışan firmalara para kazandırıyoruz olay tamamen bu.

Yurtdışındaki fiyatlarda aralarında bir fiyat farkı yoksa performans olarak da aralarında çok büyük fark yok demektir. Ha Gigabyte almışssın ha MSI fark etmez yani. O yüzden yine mi Gigabyte Gigabyte alınmaz diye ağlamaya gerek yok bende bunu söylüyorum.

Ryzen 5 5600 + Gigabyte 3070 Ti'li sistem alınır mı? Alacaklara tavsiye eder misiniz?

(Sisteme ek olarak indirimli klayve mouse monitör veriliyor)

Ek olarak video linki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Intel i7 Ryzen 5E göre daha iyi onun dışında sorun yok gibi sistemde.

Özelleştirme konusunda bir tavsiyeniz yok mu, SSD Kingston çekilir mi sizce? Hazırdaki markayı hiç duymadım

Özelleştirme konusunda bir tavsiyeniz yok mu, SSD Kingston çekilir mi sizce? Hazırdaki markayı hiç duymadım
Genel olarak iyi sistem ancak ben olsam bu şekilde alırdım ileride ek olarak iyi bir SSD eklerdim. 715 lira fark verip aynı kapasite bir SSD almazdım şahsen evet çok bilinen marka değil ama üstüne ileride biraz daha koyup başka bir SSD alıp 2 TB olarak devam ederdim.

Geri
Yukarı