3070 Ti sistem nasıl?

Başlıkta belirtildiği gibi bir sistem düştü karşıma merak ettim fikirlerinizi iyi sosyaller.

Tron V3 AMD Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 3070TI Aorus Master – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledikten sonra bu sistemi alma kararınız bir nebzede olsa değişebilir ha linkte sisteme gelince o kasa bence aşırı berbat soğutması var içindeki bileşenler kavrulur yani sucuk gibi ne kadar soğutucu taksanda pek etki etmez MLD SSD hakkında bilgim yok fazla ama 500 GB NVMe SSD yetmez en az 1 TB yapmanız gerek ekran kartına gelirsek tasarım anlamında gayet güzel fakat RTX3070 Ti'a o paranın verileceği anlamına gelmiyor siz 4060 Ti bir sisteme yönelin bu fiyatlara nadirde olsa çıkıyor 4060 Ti sistemler.

Son düzenleme:
4060 Ti sistem stokta varsa onu tercih ederdim. Veya DDR5 4060 olanı.

@408157

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledikten sonra bu sistemi alma kararınız bir nebzede olsa değişebilir ha linkte sisteme gelince o kasa bence aşırı berbat soğutması var içindeki bileşenler kavrulur yani sucuk gibi ne kadar soğutucu taksanda pek etki etmez MLD SSD hakkında bilgim yok fazla ama 500 GB NVMe SSD yetmez en az 1 TB yapmanız gerek ekran kartına gelirsek tasarım anlamında gayet güzel fakat RTX3070 Ti'a o paranın verileceği anlamına gelmiyor siz 4060 Ti bir sisteme yönelin bu fiyatlara nadirde olsa çıkıyor 4060 Ti sistemler.

Yorumlarınız için teşekkürler bende yeni nesil kartlı bir sistem düşünüyorum zaten ancak böyle bir şey görünce de bir forumdakilerin fikrini almak istedim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı