3070 Ti yerine 4060 ekran kartı değişimi kabul edilir mi?

KaynTa

Decapat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Hukukçu
Merhaba, İtopya'dan aldığım hazır sistemin ASUS ekran kartı arızalandı. ASUS teknik servisi de değilim belgesi gönderdi. Bu belgeyi İtopya'ya gönderdim. Ellerinde 3070 Ti kalmamış. Aşağıdaki mesajı gönderdiler, sizce kabul etmeli miyim?

Ürününüz hakkında iade değişim kararı çıkmış olup stoklarımızda bulunmadığından bire bir değişim sağlayamamaktayız. Tarafınıza yetkili servisiniz tarafından sunulan muadil ürün teklifi aşağıdadır. Onayınıza istinaden işlem yapılacaktır. Teklif stoklarla sınırlıdır. İade hakkınız mevcuttur.

Merhaba, İtopya'dan aldığım hazır sistemin ASUS ekran kartı arızalandı. ASUS teknik servisi de değilim belgesi gönderdi. Bu belgeyi İtopya'ya gönderdim. Ellerinde 3070 Ti kalmamış. Aşağıdaki mesajı gönderdiler, sizce kabul etmeli miyim?

Ürününüz hakkında iade değişim kararı çıkmış olup stoklarımızda bulunmadığından bire bir değişim sağlayamamaktayız. Tarafınıza yetkili servisiniz tarafından sunulan muadil ürün teklifi aşağıdadır. Onayınıza istinaden işlem yapılacaktır. Teklif stoklarla sınırlıdır. İade hakkınız mevcuttur.

Ne kadar iade ücreti? 3070 Ti ve 4060 denk kartlar değil.

Şu an 3070Ti satışı var mı itopya'da? Tüketici hakem heyetine başvurup (belgeleriniz eksiksizse) güncel karşılığını alabilirsiniz para olarak.

RTX 3070Ti'in dengi RTX 4060 değildir ancak RTX 4060Ti kabul edilebilir.

11500 TL ile sıfır 4060 arasında, 4060 ekran kartını tercih ederdim. En azından 8 GB bir kart olmasa iyi olurdu ama iade edecekleri para da sizi pek farklı bir yere taşımayacak. Ancak ekleme şansınız varsa para iadesi alırsınız üstüne biraz ekleyerek daha iyi bir kart alabilirsiniz.

Üstat 4060 Ti talep et vermiyorlarsa 3070OC modelini iste.

Değerli cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Teklifin saçma olduğu, yeniden değerlendirme yapılması hakkında attığım maile 1 saat içinde cevap geldi. Sonuçtan memnun kaldım ve kabul ettim. Açıkçası ilgileneceklerini düşünmüyordum. Sağ olsunlar uğraştırmadılar, yeni teklif yaptılar.

Tarafınıza sunulan yeni muadil teklifi aşağıdadır.

GIGABYTE GeForce RTX 4070 Windforce OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Karti | ITOPYA

Bilgilerinize, saygılarımızla.

Yeni konular

Geri
Yukarı