3070'li Monster vs 3070'li toplama

Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ryzen 5'li 3070'li mükemmel sistemim var. Performansı ve soğutması bayağı iyi ancak şehir dışında endüstriyel tasarım okuyorum. Üni de laptop daha mı iyi olur yoksa aradaki performans farkı daha mı değerlidir? Sistemi 20.000'e topladım 18.500'e satabiliyorum. Almak istediğim bilgisayar ise budur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar selam. Ryzen 5'li 3070'li mükemmel sistemim var. Performansı ve soğutması bayağı iyi ancak şehir dışında endüstriyel tasarım okuyorum. Üni de laptop daha mı iyi olur yoksa aradaki performans farkı daha mı değerlidir? Sistemi 20.000'e topladım 18.500'e satabiliyorum. Almak istediğim bilgisayar ise budur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Monster önermiyorlar.

Eğer kendinize ait bir eviniz varsa gerek yok Monster bir de hayır olacağını sanmıyorum.

Açıkçası kendim için konuşayım sistemi satar M1 işlemci bulunduran bir MacBook alırım dışarıda MacBook ile işlerimi yapar tasarımımı yaparım eve geçince de kasa ile kalan işimi hallederim.

Autodesk maya, rhinoceros, autocad, 3ds max, photoshop vs gibi programlar için almak istediğiniz laptop iyi performans verir tabiki ama desktopın stabilitesi olacağını sanmıyorum. Büyük ölçekli 8000piksel ultra gerçekçi renderlar almayacaksanız sorun olacağını sanmam, mobilite ihtiyacınız varsa laptop da olabilir. Ben olsam kasamı bozmazdım ama :)

Monster istiyorsanız büyük ihtimal oyunda oynuyorsunuzdur sizin yerinizde olsam masaüstü ile devam ederim Monster'ler pek iyi değil ne kadar övselerde masaüstünde her şeyi yaparsın.

kasa her türlü daha iyi hem geliştire biliyorsun laptopta ram ve hafıza dışı pek birşey yapılmıyor eğer taşıma sıkıntısı varsa daha küçük kasaya geçilebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı