3080'de yüksek Memory clock kullanması

Traşköpüğü2

Hectopat
Merhaba bu bilgisayarımın ekran kartini yeni satin aldim ama oyunlarda çok ısındığını fark ettim Afterburner programını açtığımda Memory Clock'un 9501 MHz'de sabit olduğunu gördüm ne yapsam düşüremedim. Afterburner programini sildim ASUS Tweak II programını da silip yükledim bir türlü çözemedim ve 3D ayarlarinda optimum güçte.

i9 10850K.
16 GB RAM Dual Channel.
ASUS TUF 3080 OC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiye bakarak yorum yaptım 3000 serisi kartlar hakkında bilgim yok diyebilirim. En temizi garantiye yollamak.
Hocam daha yeni ama ve nerdeyse 1 ay sonra verirler
Memory clock hızının GPU ısısı ile pek alakası yok. Her şey olması gerektiği gibi çalışıyor. Kasanın hava akışı kötü büyük ihtimal.

Hocam ama arkadaşların aynı oyunda 2000 MHz ile çalışırken bende 9501 ile çalişiyor.

Eskiye bakarak yorum yaptım 3000 serisi kartlar hakkında bilgim yok diyebilirim. En temizi garantiye yollamak.

Hocam daha yeni ama ve neredeyse 1 ay sonra verirler.

Hocam daha yeni ama ve nerdeyse 1 ay sonra verirler

Hocam ama arkadaşların aynı oyunda 2000 MHz ile çalışırken bende 9501 ile çalişiyor.

Hocam daha yeni ama ve neredeyse 1 ay sonra verirler.
Kullandığın kartın 19000MHz bellek hızı var. 9500MHz olarak çalışması gerekiyor zaten. Burada hiçbir sorun yok ayrıca Memory clock ile GPU ısısı arasında bir bağ yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı