30W şarj adaptörü iPhone SE 2020 destekler mi?

merturkei

Centipat
İyi akşamlar arkadaşlar, şuan Realme 6 telefonu kullanıyorum. içerisinden 30W şarj adaptörü çıktı. yakın zamanda iPhone SE 2020 modeli almayı düşünüyorum. iPhone SE hızlı şarjı destekliyor ancak kutudan hızlı şarj adaptörü çıkmıyor. Realme 6'dan çıkan 30W adaptörü kullanıp sadece kabloyu değiştirerek acaba iPhone'u hızlı şarj edebilir miyim?

İyi akşamlar arkadaşlar, şuan Realme 6 telefonu kullanıyorum. içerisinden 30W şarj adaptörü çıktı. yakın zamanda iPhone SE 2020 modeli almayı düşünüyorum. iPhone SE hızlı şarjı destekliyor ancak kutudan hızlı şarj adaptörü çıkmıyor. Realme 6'dan çıkan 30W adaptörü kullanıp sadece kabloyu değiştirerek acaba iPhone'u hızlı şarj edebilir miyim?
Ediliyor diye biliyorum ama SE 18W hızlı şarj destekliyor. Dediğin 30W adaptör 18W destekli cihaza uygun voltajı verebiliyorsa bence bir sorun olmaz.

SE2020 almayın, o telefon benim gözümde Apple'ın elinde kalan parçaları değerlendirdiği bir telefon. Düz 11 almaya çalışın. Orijinal adaptörü ile kullanılmayınca bazı sorunlar çıkarabiliyor olması lazım.
Teşekkür ederim, acaba hangi yönü yüzünden almayın diyorsunuz? Kalan parçaları değerlendirse bile bence başarılı bir cihaz olmuş

Kaç W ı desteklediğine bağlı. Apple 18w destekliyen bütün modellerinde bile zamanla ekstra olarak pilin ömrünü azalttığını kendisi söylüyor. 30W fazla gelebilir telefona.

SE2020 almayın, o telefon benim gözümde Apple'ın elinde kalan parçaları değerlendirdiği bir telefon. Düz 11 almaya çalışın. Orijinal adaptörü ile kullanılmayınca bazı sorunlar çıkarabiliyor olması lazım.

Aynen, kalan parçalarla iPhone 11 özelliklerinde telefon yaptılar :(

Maksimum 18W destekliyor, 30W gereksiz yatırım olur.
1606823339332.png

SE 2020 gayet alınabilir cihaz bu arada.

Geri
Yukarı