32.000 TL monitör dahil sistem önerisi

yasin411

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi öğrencisi
Gaming laptop fikrinden vazgeçtim zaten evde duracağım. Bu fiyata yönelik monitör de dahil önerilerinizi bekliyorum.

Bu sisteme Kingston 1TB KC3000 M.2 SSD ve dilerseniz kule tipi soğutucu eklemesi yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda işlemci yükseltmesi de yapabilirsiniz.

Bu da fiyat performans olarak önerilen bir monitör. Boyut tercihiniz olmadığı için bütçeye yönelik 23.8 tavsiye ettim.

Ben bayramdan önce bu sistemi bu şekilde satın aldım.

Bu sisteme Kingston 1TB KC3000 M.2 SSD ve dilerseniz kule tipi soğutucu eklemesi yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda işlemci yükseltmesi de yapabilirsiniz.

Bu da fiyat performans olarak önerilen bir monitör. Boyut tercihiniz olmadığı için bütçeye yönelik 23.8 tavsiye ettim.

Ryzen 7 olsa iyiyi miş

Peki başka bir önerisi olan var mı? Ona göre seçim yapıyorum.

Kaç gün içinde eline ulaştı sistem?

Son düzenleme:
Ben de MAXIMA sistemi aldım bugün. 2K Monitör almayı düşünüyorum, 2K için işlemci gayet yeterli olacaktır. Bu fiyata daha iyisi yok. Anakartı Msi Mpg B550 Gaming Plus 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DP ATX Anakart olarak yükselttim. Yanına da şu monitörü düşünüyorum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elite-6800 modelini de ben aldım bayramdan önce. Umarım iyi çıkar bilgisayarlarımız. Ek olarak güzel bir sistem bence.

Bu sistemi alacağım özelleştirme için gerekli bir şey var mı? Yoksa alıyorum?
Sistem genel olarak iyi, SSD biraz düşük kalmış belki 1 TB yapmak isteyebilirsin. Onun dışında F/P olarak gayet iyi bir sistem.

Bir şeye ihtiyacım var. Klavye mouse kulaklık bütçe 3000 civarı öneri gelir mi onun içinde :)
Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

SteelSeries Rival 5 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

SteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Asus TUF Gaming K1 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Mekanik hisli bu klavye, mekanik olup daha ucuz olanlar da var, arkadaşlarım birazdan öneride bulunur sanırım. Ben Rog Deluxe kullanıyorum ama o biraz pahalı.

Kulaklık F/P için iyi ve kaliteli, Rival 5 tabii ki daha iyisi ama Rival 3 de F/P olarak çok iyi.

Geri
Yukarı