32.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Bir sorum var. Kasa geldiği zaman hani kabloların bağlanması gerekiyor ya montiöre ve kasaya Power falan onları ben mi alacağım yoksa içinde oluyor mu?

Bir sorum var. Kasa geldiği zaman hani kabloların bağlanması gerekiyor ya montiöre ve kasaya Power falan onları ben mi alacağım yoksa içinde oluyor mu?
Hazır sistemlerde tüm parçalar takılır, Windows yüklenir, testleri yapılır, ekran kartı çıkartılarak kargoya verilir.
Kargoyla birlikte kullanılan ürünlerin kutuları da sana gelir, sen sadece ekran kartını sokete oturtacaksın ve kabloyu bağlayacaksın.

Hazır sistemlerde tüm parçalar takılır, Windows yüklenir, testleri yapılır, ekran kartı çıkartılarak kargoya verilir.
Kargoyla birlikte kullanılan ürünlerin kutuları da sana gelir, sen sadece ekran kartını sokete oturtacaksın ve kabloyu bağlayacaksın.

Böyle bir şey nasıl olur, ekran kartı 12VRAM ve Valorant tarzı oyun oynayacağım. Meraktan sordum bir :)

Böyle bir şey nasıl olur, ekran kartı 12VRAM ve Valorant tarzı oyun oynayacağım. Meraktan sordum bir :)
Valorant tarzı oyunlar CPU temelli oldukları için 5500 biraz düşük kalıyor, 5600 seçilerek alınabilir ama yukarda attıkları sistem bundan daha iyi.

Valorant tarzı oyunlar CPU temelli oldukları için 5500 biraz düşük kalıyor, 5600 seçilerek alınabilir ama yukarıda attıkları sistem bundan daha iyi.

Dostum sorum var gene ya vallahi bende bıktım sormaktan. Kargo bekleme süresini istemiyorum o yüzden alternatif buldum İtopya mağazasından almak. TECHNOPAT-TWO WIN/Intel Core i5 12400F/ASUS Radeon RX 6750 XT DUAL OC 12GB/16GB DDR4/480GB NVMe M.2 SSD/Windows 11 Home SL/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
Bu ürün iyi mi veya bu fiyat bandında iyi bir şey varsa söylersen alayım. :)(İtopya'dan olma şartıyla ya da elden alabileceğim yer varsa)

Konuyu hortlatıyorum. Kasa için 25 bin bütçem var o civara yakın vs. Sonra monitör, klavye, mouse alacağım. İtopya'dan olmak zorunda yarın izinliyim gidip alacağım elden. Lütfen yardımcı olun :)

help me

Son düzenleme:
Bir şeye ihtiyacım var. Klavye mouse kulaklık bütçe 3000 civarı öneri gelir mi onun içinde :)

https://www.amazon.com.tr/Dierya-DK61E-Klavyesi-Anahtarı-Anti-Gölgelenme/dp/B08HYZD5XG/ref=sr_1_5?crid=2FFAY07Z0G552&keywords=dierya+dk61&qid=1688389479&sprefix=Dıerya%2Caps%2C162&sr=8-5
Toplam 3277 TL tutuyor Prime varsa 3000 tl‘ye denk geliyor.

https://www.amazon.com.tr/Dierya-DK61E-Klavyesi-Anahtarı-Anti-Gölgelenme/dp/B08HYZD5XG/ref=sr_1_5?crid=2FFAY07Z0G552&keywords=dierya+dk61&qid=1688389479&sprefix=Dıerya%2Caps%2C162&sr=8-5
Toplam 3277 TL tutuyor Prime varsa 3000 tl‘ye denk geliyor.

Kasa içinde gelir mi İtopya'dan önerin? 25k civarı

Şu anlık güzel bir sistem göremedim fiyatlar pahalı.

Çok da mükemmel bir şey aramıyorum. Valorant oynayacağım sadece, ileriye dönük upgrade ederim. Bir şey tavsiye ediniz lütfen :)

Ben aldım sistemi 32K tuttu, sıfırdan İtopya'da dizdirdim bitti. İleride upgrade ederim.

Dosya Ekleri

• B082C2A8-F17C-4D6D-AFEA-4801EFE6A2F4.jpeg
    B082C2A8-F17C-4D6D-AFEA-4801EFE6A2F4.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_4157.jpeg
    IMG_4157.jpeg
    151 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Çok da mükemmel bir şey aramıyorum. Valorant oynayacağım sadece, ileriye dönük upgrade ederim. Bir şey tavsiye ediniz lütfen :)

Ben aldım sistemi 32K tuttu, sıfırdan İtopya'da dizdirdim bitti. İleride upgrade ederim.

Hocam naptınız 32K ya RX 6600 PC almışsınız neyse sağlık olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı