32.000 TL'ye hazır sistem önerisi

İshak Kural

Centipat
Daha fazla  

Bu sistemi beğendim içerisinde eksik olan şeyleri yazar mısınız, ne daha iyi olur? Veya bundan daha iyi bir öneriniz olur mu?

Başka daha iyi bir sistem önerirseniz de iyi olur teşekkürler.

Bütçe: 32.000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bilirsin ama ben olsam o kadar para verirken 8 GB ekran kartı almazdım sanırım iyi düşün az bir miktar değil.

Bilgisayar alırsam ileride sana soracağım :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
R6'da 100 dereceyi görmüş bu model biraz daha üstüne ekleyip linkte bıraktığım modele bakın hem DDR5 hemde serin çalışan bir model. Tecnopattada incelenmiş bir model videosunu bırakıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu Gigabyte modellerinin isinma sorunu var.

Sen bilirsin ama ben olsam o kadar para verirken 8 GB ekran kartı almazdım sanırım iyi düşün az bir miktar değil.

Bilgisayar alırsam ileride sana soracağım :D

Haklısın ben almıyorum zaten arkadaş alacak bana bu sistemi attı bende yanlış bir şey söylemeyeyim diye buraya attım arkadaşa attım linkleri beğensin birini bakacağız artık bunlara sıvı soğutucuyu bizim ekstra almamız gerekiyor mu diye soracağım.

Bende daha önce kendim PC almadığım için pek bir bilgim yok.

Bu sistemi beğendim içerisinde eksik olan şeyleri yazar mısınız, ne daha iyi olur? Veya bundan daha iyi bir öneriniz olur mu?

Başka daha iyi bir sistem önerirseniz de iyi olur teşekkürler.

Bütçe: 32.000 TL.
hocam çok pahalı 20 k ya 4060 veriyorlar siz 4070 falan alırsınız 32k ya

Yeni konular

Geri
Yukarı