32" 1080P Televizyon kalıcı olarak monitör niyetine kullanılabilir mi?

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, bizde Sunny 32" 1080P bir televizyon var. Hiç sorunu yok ama eskimeye başladığı için yenisi alınacak sanırım. Monitörüm de 19" olduğundan yetersiz kalıyor ve TV kullanmak istiyorum monitör niyetine. Sizce alışabilir miyim? Büyük monitörleri severim. İnternet kafede 27" 144Hz monitörde kafamı bir sağa bir sola çevirerek ekranı izlediğimde aldığım hazzı anlatamam 😀

Merhaba, bizde sunny 32" 1080P bir televizyon var. Hiç sorunu yok ama eskimeye başladığı için yenisi alınacak sanırım. Monitörüm de 19" olduğundan yetersiz kalıyor ve TV kullanmak istiyorum monitör niyetine. Sizce alışabilir miyim? Büyük monitörleri severim. İnternet kafede 27" 144Hz monitörde kafamı bir sağa bir sola çevirerek ekranı izlediğimde aldığım hazzı anlatamam 😀

Bende de TV var ama parayla aldım ve pişmanım 60Hz 1300 TL vermiştim kime uyduysam artık, kullanın bence alışırsınız ama çok büyük olabilir düşünsenize :D.

Uzaktan bakarsan sorun yok. Rekabetçi oyunları televizyon ile oynayamazsın çünkü televizyonların gecikme değeri çok fazladır haberin olsun.

Bende böyle bir konu açmıştım bir adam gözlerini bırakırsın demişti 1.25'di gözlerim 1.75 oldu tavsiye etmiyorum.
Bu mesaj beni bayağı tedirgin etti. 4-5 yaşımda bilgisayar oynamaya başladım babamın browser oyun sitelerini bana göstermesiyle. O gün bu gündür bilgisayar kullanmayı bırakmadım. Gözlük kullanmıyorum ama bozukluk olabilir gözümde. Ara sıra bulanıyor. Sanırım vazgeçiyorum :/

Bu mesaj beni bayağı tedirgin etti. 4-5 yaşımda bilgisayar oynamaya başladım babamın browser oyun sitelerini bana göstermesiyle. O gün bu gündür bilgisayar kullanmayı bırakmadım. Sanırım vazgeçiyorum :/

Ben bilgisayarı aldığımda ekranım uyumlu olmadığı için kullanmıştım senin gibi bir hevesle gözlerim çok kötü oldu gerçekten aklın varsa 24 " bir monitör al keyfine bak. Benim gibi pişman olma.

Geri
Yukarı