32" 1080P Televizyon kalıcı olarak monitör niyetine kullanılabilir mi?

Evet çok göz alıyor uzun süre bakıp kalktıkdan sonra geçici göre kayıpları bile yaşayabiliyorsunuz ben yaşıyorum şahsen her gün olmasa da.

Bende kör oluyorum bir 30 sn falan sonra düzeliyor HMM 5 ay daha idare etsem sorun olur mu bu TV'yi yan monitör olarak uzağa alırım Google falan açarım?
Bu mesaj beni bayağı tedirgin etti. 4-5 yaşımda bilgisayar oynamaya başladım babamın browser oyun sitelerini bana göstermesiyle. O gün bu gündür bilgisayar kullanmayı bırakmadım. Gözlük kullanmıyorum ama bozukluk olabilir gözümde. Ara sıra bulanıyor. Sanırım vazgeçiyorum :/

Valla o zaman TV'den ise çöpe at bence :D en iyisi odandaki duvara montelet gece uyurken bir şeyler izlersin :).

Ben bilgisayarı aldığımda ekranım uyumlu olmadığı için kullanmıştım senin gibi bir hevesle gözlerim çok kötü oldu gerçekten aklın varsa 24 " bir monitör al keyfine bak. Benim gibi pişman olma.
Haklısınız, gözlerimden önemli değil. Yeni bir monitör alsam iyi olacak. Teşekkürler uyarınız için.

Bende kör oluyorum bir 30 sn falan sonra düzeliyor HMM 5 ay daha idare etsem sorun olur mu bu TV'yi yan monitör olarak uzağa alırım Google falan açarım?

Kullanırsın ama bozulabilir uzaga alman iyi olur senin için ben 30-40 Cm'lik mesafeden oynamıstım neredeyse çok pişmanım kimseye tavsiye etmem böyle bir hata yapmayın. Tek kaybettiğiniz gözleriniz olur.

Valla o zaman TV'den ise çöpe at bence :D en iyisi odandaki duvara montelet gece uyurken bir şeyler izlersin :).
Bilgisayara 2. Monitör olarak bağlamayı düşünüyorum. Uzak bir yere monte edilecek film vesaire izlemek için. Bu fikir hoşuma gitti.

Bilgisayara 2. monitör olarak bağlamayı düşünüyorum. Uzak bir yere monte edilecek film vesaire izlemek için. Bu fikir hoşuma gitti.

Bende öyle yapacağım 2. monitör niyetine çöpe atmaktan iyidir 2. yere koysam 60 cm uzaklık oluyor bende parlaklıktan biraz kısıp gece moduna alırsam sorun olmaz diye umuyorum.

Bu mesaj beni bayağı tedirgin etti. 4-5 yaşımda bilgisayar oynamaya başladım babamın browser oyun sitelerini bana göstermesiyle. O gün bu gündür bilgisayar kullanmayı bırakmadım. Gözlük kullanmıyorum ama bozukluk olabilir gözümde. Ara sıra bulanıyor. Sanırım vazgeçiyorum :/
Benim gözlerim pcye bakmaktan artık çift görmeye başladı bu yaşta.

Ben eskiden monitör niyetine televizyon kullanıyordum ve bayağı uzunca bir süre de kullanadım. Kombo olarak da günde en az 3-4 saat oyun oynardım o televizyonda.
Miyop oldum 😞
Gözlüksüz yaşamanın rahatlığı bir başka ve ben o rahatlığı özlüyorum.

Ben eskiden monitör niyetine televizyon kullanıyordum ve bayağı uzunca bir süre de kullanadım. Kombo olarak da günde en az 3-4 saat oyun oynardım o televizyonda.
Miyop oldum 😞
Gözlüksüz yaşamanın rahatlığı bir başka ve ben o rahatlığı özlüyorum.

2 Yıldır kullanıyorum ve günde 9 saat :( kör olmazsam iyi ilk işim monitör almak olacak sanırım.

Geri
Yukarı