32 bin TL laptop önerisi

Bütçe
maksimum 32 bin

ScreAMx19

Hectopat
Şu ana kadar bulduklarım bunlar daha iyi laptop öneriniz var mı? Bir de bu Acer'lerin bir tanesi neden diğerine göre daha ucuz anlamadım daha iyi iken.

Evet sorunsun çalışıyorlar fakat görselleri yok ve bu da benim çok sinirimi bozdu bu tarz şeylere çok kafayı takan birisiyim.

Bence aralarından en iyisi Monster ama 4050 ekran kartı yerine en azından 4060 seçsen çok büyük fark yaşayabilirsin. Acer modellerin farklı olmasının sebebi ise birisinde işlemci farkı var zaten birisi Intel birisi AMD işlemci.

Bence aralarından en iyisi Monster ama 4050 ekran kartı yerine en azından 4060 seçsen çok büyük fark yaşayabilirsin. Acer modellerin farklı olmasının sebebi ise birisinde işlemci farkı var zaten birisi Intel birisi AMD işlemci.

4060 modellere param gerçekten yetmiyor zaten bir 4050 yeni bir PC alana kadar beni götürür

Monster iyi falan değil bilginiz yoksa konuşmayın. Acer nitro alabilirsiniz hocam

İşlemcisi hepsinden daha iyi. Ek olarak RAM alırsın.

Evet bu da çok iyi

Bu ikisi arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz?

Bu arada ilk yazdığımda eklediğim Victus gözümün önünde 31binden 33 binde çıktı artık alamam :(

Evet bu da çok iyi

Bu arada ilk yazdığımda eklediğim Victus gözümün önünde 31binden 33 binde çıktı artık alamam :(
Acer nitro bana göre.

Evet bu da çok iyi

Bana soracak olursanız Nitro. Ben aldım ve çok memnunum cihazdan.

Geri
Yukarı