32 İnç 2K 144 Hz vs 27 İnç 1080p 240Hz

27" de 1080p nin görüntüsü ile 32"de 2K'nın görüntüsü benzer midir? Bana 32"de 2K daha iyi gözükür gibi geliyor. Yani 27"deki 1080p'nin pikselleşmesinden daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

Bende 32 inch 2K var ben neden sayamıyorum? Dibine girmediğin sürece görmenin imkanı yok.

Masaüstü için 32" bana fazla büyükmüş gibi geliyor. Yine de olmaz değil tabi tercih meselesi. Şu an 27" 2K kullanıyorum.

83 CM derinliğinde masam var. 32" olsaydı muhtemelen daha uzaktan bakmam gerekecekti. Bu kadar büyük masa var mıdır bilmem. Yada duvara asmak gerekecektir.

Ama tabi filmlerde vs 27" den daha güzel olur.

Hacı lol oynuyosun bence 34inc ultrawide screen monitör bak zaten rx570 e senin dediğin iki mönitörde fazla bence yine de sen bilirsin

32 inc için 75-85 cm yeterli oluyor.

ben bunu kullanıyorum. şu an indirim de olması lazım . çok bir faydasını göremesekte ELMB gibi teknolojilere sahip +HDR. yani bu seviyede F/P ürünüdür.

32 inc için 75-85 cm yeterli oluyor.

ben bunu kullanıyorum. şu an indirim de olması lazım . çok bir faydasını göremesekte ELMB gibi teknolojilere sahip +HDR. yani bu seviyede F/P ürünüdür.
Fiyatı pahalıymış biraz. Bundan ne farkı var asusun bilmediğimden soruyorum. AOC CQ32G1 31.5" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD Fiyatı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı