32 inç monitöre 1080p yeterli mi?

Furkan Kalyoncu

Kilopat
Daha fazla  
21.5'' monitörüm vardı sattım şimdi Samsung LC32f39M 32" 4MS (Cec+HDMI) Kavisli LED Ekran Full HD almayı düşünüyorum. Hem kavisli hem büyük ekranlı ama 32 inç monitörde 2K olmadığı sürece pikselleri sayarsın dendi. Ben de sizlere danışmak istedim. Bu olmazsa Casper M. CS-QHD270-M. 2758C 27" 3MS Quad HD düşünüyorum 2K 75Hz. Yorumlarınızı bekliyorum

En az 27'' monitör istiyorum ve bütçe 1000TL, Max 1150 çıkabilirim. 27'' aşağı öneride bulunmayın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080P sınırı en fazla 27 Inç. Fazlası göze batar.
Casperin 2k 75hz birde aklıma şu model geldi Acer KG271bmiix 27" 1ms 75Hz Zero Frame AMD FREESYNC bunla kıyaslarsak acaba sonuç ne olmalı mantıken arasında 200 lira fark var
Mesafeye bağlı olmakla birlikte normal bir uzaklıkta bence biraz yetersiz bir çözünürlük olacaktır imkan varsa 2k daha doğru olur.
İmkan bu 2klar çok yüksek fiyatta beni aşacaktır sorun yaşamak istemiyorum o yüzden bütçeye göre en uygununu düşünüyorum fakat 1080p 32inc TV var evde onda bir sorun yaşamıyoruz o aklımı karıştırıyor

Uzaktan kullanacaksanız 1080p çözünürlükte 43" alsanız bile sorun olmaz ama monitör gibi yakın kullanımlarda 1080p için üst limit 27"dir.

Bu model indirime girmiş ve fiyatı çok iyi.

Uzaktan kullanacaksanız 1080p çözünürlükte 43" alsanız bile sorun olmaz ama monitör gibi yakın kullanımlarda 1080p için üst limit 27"dir.

Bu model indirime girmiş ve fiyatı çok iyi.

Bunun yerine casperin dediğim model ile kıyaslama yaparsak hangisi olmalı

Casper aşırı sorunlu. Fiyatları ucuz ama, ürünlerini aldıktan sonra sorun yaşayan çok fazla insan var. Viewsonic ise kendini kanıtlamış sağlam bir marka. Ama yine de karar sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı