320 GB HDD yeterli mi?

İsterseniz taşınabilir HDD kutusunu açıp sata portuna takabilirsiniz. WD black sağlam performanslı ve çok gürültülü bir disk sorun değilse tavsiye ederim. Ayrıca para çöpe atma olayına katılıyorum, bütçeyi segate braccuda 1TB veya WD Blue 1 TB ürünlerine artırıp en ucuzunu alabilirsiniz.

Bence 320GB HDD yerine 120GB SSD alın ve ona Windows kurun. 1.5 TB olan diski de 2. disk olarak kullanın, oyunları ona atın.
Taşınabilir HDD'yi söküp, SATA girişinden bağlayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben üstteki fikrimi hâlâ savunuyorum.

Taşınabilir HDDyi söktüm içinden bu çıktı kalitesi nasıl iyi midir?
@White Chocolate Mocha @Eren AK
4-5 tane daha 1.5 TB taşınabilir HDD var evde onları da söküp bakıcam ona göre bu kötü bir diskse.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    167,4 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Genelde WD green çıkar zaten gayet iyidir. Kasa içinde kutudan daha serin çalışacağı için kutuya oranla daha risksiz kullanım olur. Bazı WD white ürünleri Red e eşdeğer gibi bir söylenti var fakat elinizdeki yeterli.

Merhaba, 320 GB bir HDD almayı düşünüyorum da yeterli olur mu? Oynadığım 3-4 oyun var bir de 1.5 TB taşınabilir HDD var elimde onu depolama için kullanacağım oyunları da 320 gb’lık olan HDD de muhafaza edeceğim. Sizce yeterli olur mu ki?
W10 kuracaksan olmaz. Çünkü W10 HDD'de çekilmez. Ayrıca HDD alacağına SSD al daha iyi.

Geri
Yukarı