3200-3500 TL arası İntel mi AMD sistem mi toplamalıyım?

AMD bir çok kez pişmanlık olmuştur. Şu an AMD bir ekran kartı aldığım için pişmanım, hakkını veremiyor: R9 285.

AMD bir çok kez pişmanlık olmuştur. Şu an AMD bir ekran kartı aldığım için pişmanım, hakkını veremiyor: R9 285.
Veremiyor derken? Şuan fiyat olarak r9 285'e denk olan kart Gtx 760 dır, testler ortada :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Intel>AMD
Öneri sistem:
[3368 TL]
3368 TL.JPG

Amd yada İntel arasında çok bir fark yok aslında. Örnek vereyim bir işlemciye diyelim ki 900 TL ayırdın;
Aynı fiyattaki Amd ve İntel'i karşılaştırdığında Amd her zaman öndedir.

İnsanlarımız 8 çekirdekli 650 Tl'lik AMD işlemciyi 1000, 2000 Tl'lik 8 çekirdek intelle karşılaştırıp AMD kötü demeye bayılıyor.

AMD FX 8350 kullanıyorum tüm oyunları Ultrada oynuyorum. Ne ısınma ne kasma sorunu yaşadım.

5Street isimli 15+ oyun açık mesela.

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    41,1 KB · Görüntüleme: 234
Son düzenleyen: Moderatör:
8 çekirdekli intel ile 8 çekirdekli AMD bir mi ? Değil...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı