3200 TL Intel i5 6500 RX 480 Sisteme Kasa Önerisi

furkanyasar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen hafta sipariş vermiştim, bütçeyi arttırmam ile beraber iptal ettim. Şu an tekrar sistemi canlandırdım. Ekran kartı için Temmuz Ayı'nı bekliyorum. Ek olarak Sinerji'den toplama kararı aldım. Sadece kasa konusunda çok kararsız kaldım. Siz olsanız bu sistem için hangi kasayı tercih ederdiniz? Geniş ve hava sirkülasyonu rahat olan bir kasa istiyorum. En fazla verebileceğim kasaya 250 TL. Parçalarda değişim önerisi olan arkadaşlar varsa onların da fikirlerini alabilirim. Şimdiden teşekkür ediyorum, hayırlı ramazanlar diliyorum.
Ayrıca, @GCN adlı arkadaşa çok teşekkür ediyorum. VIEWSONIC VX2263SMHL adlı monitörü, önerisi ile almış bulunmaktayım. Henüz kullanma fırsatım olmadı ama kesinlikle memnun kalacağımı düşünüyorum.

Bu parçalara fiyat olarak 1819 TL çıkıyor.

Sonuç olarak, 1819 TL+Kasa+Ekran Kartı= En fazla 3200 TL

Şöyle bir sorum daha olacak, bazı arkadaşlar RX 480 için H170 chipsetli anakart öneriyorlar. Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Eğer öyle bir şey söz konusu ise, MSI H170 Gaming Pro ile 1oo TL civarı farkla değiştirebilirim.
sinerjiiii.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kasa hakkında kullanıcı olarak bilgi verebilirmisiniz ? Ve TR de temin etme şanşım varmı ?

Ayni sistemi yakin zamanda bende toplayacagim 2 ay önce ufak ufak parçaları alayim diye Everest rampage 79 aldim. Görünümü güzel malzeme dandik biraz ama tercih edilebilir.
Hocam everestten olabildiğince uzak durmaya calısıyorum.
Kasa olarak Dark N10 öneririm. Oldukca geniş ve hava sirkülasyonu iyi bir kasa. 4 adet fanı var ve oldukca şık duruyor.

DARK N10 USB 3.0, 5x12cm Fan, Fan Kontrolcülü, Pencereli ATX Kasa
Aklımdaki 2 kasadan bir tanesi, diğeri ise Z11 neo düşüneceğim hocam teşekkür ederim.
Zalman Z3 Plus veya Zalman R1 tercih edebilirsiniz. Çok güzel kasa ikisi de.
Zalmandan seçebileceğim tek kasa Z11 neo hocam.Teşekkür ederim.

Kasa olarak Zalman Z3 Plus öneririm. Benim de alacağım ve beğendiğim bir kasa. Fiyatı gayet iyi. Anakart olarak H170 alacağına Msi B 150 M3 Gaming anakart almanı tavsiye ederim. Fazla bir fark yok ikisinin arasıda hatta hiç anlamazsın bile.

Kasa olarak Zalman Z3 Plus öneririm. Benim de alacağım ve beğendiğim bir kasa. Fiyatı gayet iyi. Anakart olarak H170 alacağına Msi B 150 M3 Gaming anakart almanı tavsiye ederim. Fazla bir fark yok ikisinin arasıda hatta hiç anlamazsın bile.
Hocam tam bilgim olmadığı için sordum bende.Teşekkür ederim düşüncen için ama dedim ya 170 kart ile daha iyi performans alacağı söyleniyor RX480 için.Bilen bi arkadaş bizi aydınlatsa çok güzel olacak.

Hocam tam bilgim olmadığı için sordum bende.Teşekkür ederim düşüncen için ama dedim ya 170 kart ile daha iyi performans alacağı söyleniyor RX480 için.Bilen bi arkadaş bizi aydınlatsa çok güzel olacak.
Bende sistem toplayacağım. Gerçekten aralarında hiç denecek kadar az fark var. Zaten B 150 M3 Gaming anakartı da oyuncu anakartıdır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. H 170 M3 almak benim için kesinlikle gereksizdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı