3200 TL PC Toplama Önerisi

Stoka uzun bir süre gelmeyebilir. Diğer alternatif 2 ürüne bakabilirsiniz. Fiyat farkı az.
Nanokatolog ürünlerini yurt dışından getirdiği için -ellerinde olsa bile- kargo süre biraz uzatıyor. 3-30 gün arasına çıkıyor. Yani 5 günde geldiği de oluyor, elimizde yok deyip 1 ayı da beklettiği oluyor. Ancak bu fiyat farkına bence beklemeye değer.
Bütçen el veriyorsa çift fanlı yani ilk linkteki ürünü almandır.

Bütçen el veriyorsa çift fanlı yani ilk linkteki ürünü almandır.
Büyük ihtimalle bu şekilde yapacağım. Peki bir sorum var bu markaları daha önce duymadım. Bilindik markaların aynı ürününde en az 1600 ₺ fiyat biçilmiş. Performans kaybı olur mu ?

Ayrıca Nanokatalog'dan alacağınız ürünlerin Türkiye garantisi yoktur.
Arayıp garanti veya değişim durumları hakkında bilgi almanı öneririm.
Büyük ihtimalle bu şekilde yapacağım. Peki bir sorum var bu markaları daha önce duymadım. Bilindik markaların aynı ürününde en az 1600 ₺ fiyat biçilmiş. Performans kaybı olur mu ?
Inno3D bilindik bir markadır. 1~2 FPS belki. Buna da kayıp denilmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayıp garanti veya değişim durumları hakkında bilgi almanı öneririm.
Garanti konusunu hiç kafama takmıyorum. Ucuz olsa zaten hiç beklemeden Amazon'dan alacağım ama gümrük vergisi ile aynı fiyatı buluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında hem evet hem hayır. Nanokatolog kendi İthalat garantisi veriyor. Yurt içinden halledemediklerini yurt dışında gerekli değişim gibi seçenekleriyle sunuyor. Sadece yine süre farkı oluyor. Amazon'dan almak yerine Nanokatolog'dan almanızı öneririm.

Dolar her yerdeki fiyatları etkiliyor :)
Ayrıca siparişi ne zaman vereceksiniz?
Elinize geçtiğinde yazarsanız sevinirim.
Para konusunda biraz daha bekleyeceğimi düşünüyorum. En azından okul kapandıktan sonra alabilirim. Karne hediyesi olarak.
Aklıma geldi de karne günü indirim olur mu ?

Para konusunda biraz daha bekleyeceğimi düşünüyorum. En azından okul kapandıktan sonra alabilirim. Karne hediyesi olarak.
Aklıma geldi de karne günü indirim olur mu ?
Bazı sitelerde elbet olur. Bence burda dediklerimizi sen unut. Bilgisayarı almadan 2 hafta önce konu aç. Mağlum her şey değişiyor. Ayrıca yaza bırakacaksan Gtx 11xx serisi çıkıyor. Onları da değerlendiririz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı