Çözüldü 3200G sistem Bash ekranda kalıyor ve yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
.RAW uzantılı bir dosyayı Etcher ile yazdırdım.
EFI/OC klasörüne ise, Ryzen ile alakalı config.plist ekledim.
USB ile Boot ettiğim zaman OpenCore Boot seçme ekranı geliyor. Farklı bir ortam olduğu için bu adı verdim.
Install macOS Big Sur'e diyorum ama;

20210131_144707.jpg

Sonra kapanıyor ve yeninden başlayınca Boot seçme ekranı geri geliyor.
Sizce neden gelmiyor?

Sistemim;
Ryzen 3 3200G,
Vega 8,
B450M S2H,
16 GB 3200 MHz RAM.

Çözüm
Galiba değil, öyle direkt. Ayrıca kurulumdan sonra sistem bayağı bir kasacak. Hiçbir işlevi kalmayacak işletim sisteminin. Sonrasında da bunca çabadan sonra sileceksin. Maksat heves sanırım, ne diyeyim. Berke'nin dediği gibi EFI'yi paylaşman APU kullanıcıları için iyi olur. İyi forumlar hepinize.
Galiba değil, öyle direkt. Ayrıca kurulumdan sonra sistem bayağı bir kasacak. Hiçbir işlevi kalmayacak işletim sisteminin. Sonrasında da bunca çabadan sonra sileceksin. Maksat heves sanırım, ne diyeyim. Berke'nin dediği gibi EFI'yi paylaşman APU kullanıcıları için iyi olur. İyi forumlar hepinize.

Çözüm
Yok, gayet güzel çalışıyor şu an. Safariden yazıyorum.
Hızlı ve akıcı olduğunu söyleyemem ama gayet güzel bir his veriyor.
Galiba değil, öyle direkt. Ayrıca kurulumdan sonra sistem bayağı bir kasacak. Hiçbir işlevi kalmayacak işletim sisteminin. Sonrasında da bunca çabadan sonra sileceksin. Maksat heves sanırım, ne diyeyim. Berke'nin dediği gibi EFI'yi paylaşman APU kullanıcıları için iyi olur. İyi forumlar hepinize. Paylacağım ama izin almam lazım. Onu yazmayı unuttum.
Çok teşekkür ederim.
Güncelleme bile geldi.
Ekran Resmi 2021-01-31 06.34.23.png

@tristessehivernale lakin ses te yok çok çok sonra farkettim :D. Haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı