3200MHz bellek seçimi

Hocam teşekkür ederim.
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 C16 HX432C16FB3K2/16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu kitler açısından Crucial almalıyım değil mi? Kalite açısından sıralama yapabilir misiniz?

Crucial olanlar Rev E-Die cip kullaniyor, HyperX Fury olanda Samsung C-Die var. XPG D30'da degisiyor, kimisine E-Die gelmis kimisine farkli cip. Iclerinde en iyi O.C yapilabilen Ballistix olan kit yani.

Crucial olanlar Rev E-Die cip kullaniyor, HyperX Fury olanda Samsung C-Die var. XPG D30'da degisiyor, kimisine E-Die gelmis kimisine farkli cip. Iclerinde en iyi O.C yapilabilen Ballistix olan kit yani.
Hocam çok anlamıyorum dediğinizi pek bilgim yok. XMP açıp standart kullanacağım OC düşünmüyorum. Crucial alacağım eğer daha kaliteliyse.

Anakart en fazla 3200 destekliyor OC ile işim yok. Tercih sebebim tamamen kaliteli ve uzun ömürlü belleği aramak. Güvenilir bir satıcıdan almak istiyorum. Crucial HyperX veya XPG'den daha mı iyidir, satıcısı güvenilir mi?

Ayrı ayrı almakla kit almak arasında fark var mıdır hocam Dual Channel kullanabilmek için?

Ballistix RAM'ler sizin için en iyisi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı