320GB HDD önerisi

YasarPK

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 2 oyun daha yüklemek için (GTA 5 Fortnite) 320GB HDD arıyorum 70TL civarı internette var ama güvenemiyorum yardım eder misiniz?

Adata 240GB SSD var bende zaten.
Anakartım B450M S2H kasam Thermaltake V200.

Serial ATA kablosu SATA demek midir? HDD'yi bununla bağlayabilir miyim?

Bu nasıldır veya bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötüdür, diğeri de kötüdür. 2020 yılında 320 GB disk almak pek akıllıca değil. En azından üretim tarihi olabildiğince yakınlardan 500 GB almalısınız.

Kötüdür, diğeri de kötüdür. 2020 yılında 320 GB disk almak pek akıllıca değil. En azından üretim tarihi olabildiğince yakınlardan 500 GB almalısınız.
100tl yi geçemem aga ne anlamda kötüdür çokta iyi birşey beklemiyorum ben zaten.Maskimum 1 yıl idare etse yeter yavaşça yenilemeyi gidiyorum.Dırf bir oyun içinde 500gb almak istemiyorum.

100tl yi geçemem aga ne anlamda kötüdür çokta iyi birşey beklemiyorum ben zaten.Maskimum 1 yıl idare etse yeter yavaşça yenilemeyi gidiyorum.Dırf bir oyun içinde 500gb almak istemiyorum.
Bad sector problemleri oluyor genelde. Bad sector ile kanser olmaktan daha iyidir almamak.

Arkadaşlar 1 2 oyun daha yüklemek için (GTA 5 Fortnite) 320GB HDD arıyorum 70TL civarı internette var ama güvenemiyorum yardım eder misiniz?

Adata 240GB SSD var bende zaten.
Anakartım B450M S2H kasam Thermaltake v200.

Serial ata kablosu SATA demek midir? HDD'yi bununla bağlayabilir miyim?

Bu nasıldır veya bu?

Merhaba öncelikle acele etmeyin bütcenizi 200 TL kadar çıkarın bir süre SSD ve kısıtlı alan ile idare edin daha sonra 2 el olarak 1 t harddisk alabilirsiniz daha mantıklı olur.

Anlaşıldı GTA 5 oynayamıcaz.

Merhaba öncelikle 70 TL'yi cöp edersiniz. 320 GB harddisk ile benim şu anda 400'lerde toplam HDD var. Ben indirip oynayamıyorum, parayı hemen HDD alıp oynama fikriniz yanlış. Ayrıca GTA 5'i bir süre erteleyip daha fazla depolama etmek daha mantıklı değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle 70 TL'yi cöp edersiniz. 320 GB harddisk ile benim şu anda 400'lerde toplam HDD var. Ben indirip oynayamıyorum, parayı hemen HDD alıp oynama fikriniz yanlış. Ayrıca GTA 5'i bir süre erteleyip daha fazla depolama etmek daha mantıklı değil mi?

Beni 10 yıl götürdü 320GB HDD.

Yeni konular

Geri
Yukarı