33.000 TL'ye gaming laptop önerisi

Bütçe
33.000

Litfierl

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bugün veyahut yarın, maksimum 33.000 TL bütçe ile bir oyuncu dizüstü bilgisayarı alacağım fakat nasıl bir ürün alacağım hakkında karar veremedim. 3050 Ti mı alsam, 4050 mi ya da 4060 mı diye düşünürken işin içinden çıkamaz oldum. Siz değerli Technopat sakinlerinden ricam, belirttiğim bütçeyi aşmayacak şekilde, o bütçeye "en iyi" sayılacak dizüstü bilgisayarı önermenizdir.

Bu arada:

1 - https://www.hepsiburada.com/gigabyte-g5-kf-e3ee313sd-intel-core-i5-12500h-16gb-512gb-ssd-rtx4060-freedos-156-fhd-ips-144hz-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00003YEYQW?magaza=GTI+Bilişim&url_src=and-product-detail

2 - Abra A7 V13.3.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Bu iki ürün de gözüme cazip göründü. İkinci linkteki ürün Monster, farkındayım. Fakat birinci linkteki Gigabyte marka laptop; gerek fiyatı olsun, gerek donanım özellikleriyle birlikte bana fiyat aralığının en iyisi gibi geldi. Sizce, 33.000 TL'ye bu iki ürün arasından bir seçim mi yapmalıyım? Eğer ikisi de bu fiyata değmiyorsa, önerilerinizi bekliyorum dostlarım.

Monster Abra A7 sakın alma çünkü 3050 o kadar iyi bir kart değil i7 11. nesilde öyle onun yerine Gigabyte al daha iyi.

Victus alabilirsin soğutma konusunda bayağı başarılı bir markadır.

32500-33000 TL HP Victus 16 - 120 Watt 4060 lar. AMD ve İntel versiyonları.

Bu fiyat bandında Acer Nitro 16 lar vardı ama tükenmiş görünüyor. Bulabilirseniz alabilirsiniz.

- Bulabilirseniz Acer Nitro 16
- Veya Victus 16
- Veya Acer Nitro 5
Alabilirsiniz.
Victus 15 almayın.

Son düzenleme:
Senin yerinde olsam hiç düşünmeden AMD sistemi alırdım 9 senedir AMD kullaniyorum asla yarı yolda bırakmadı beni.

En iyi tercih atılan Victuslar. Monster zaten çoğu konuda kötü. Gıgabyte almanızı tavsiye etmem çok ısınan bir cihaz.

En iyi tercih atılan Victuslar. Monster zaten çoğu konuda kötü. Gıgabyte almanızı tavsiye etmem çok ısınan bir cihaz.
Önerileriniz için teşekkür ederim.

Monster Abra A7 sakın alma çünkü 3050 o kadar iyi bir kart değil i7 11. nesilde öyle onun yerine Gigabyte al daha iyi.
Size katılıyorum. Sadece ekran boyutu düşündürmüştü.

Bu fiyat bandonda Acer Nitro 16 lar vardı ama tükenmiş görünüyor. Bulabilirseniz alabilirsiniz.

- Veya Victus 16
- Veya Acer Nitro 5
Alabilirsiniz.
Victus 15 almayın.
Önerileriniz için size çok teşekkür ederim.

Bu fiyat bandında Acer Nitro 16 lar vardı ama tükenmiş görünüyor. Bulabilirseniz alabilirsiniz.

- Veya Victus 16
- Veya Acer Nitro 5
Alabilirsiniz.
Victus 15 almayın.
Değerli hocam, en düşük fiyat Amazon' da görünüyor fakat ben bu güne kadar Amazon' dan hiç alışveriş yapmadım. Genellikle 1-2 ayda ürün gelir gibisinden de çok fazla yorum görüp okudum. Amazon' dan alsam geç gelir mi? Herhangi bir sorun yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Önerileriniz için teşekkür ederim.

Size katılıyorum. Sadece ekran boyutu düşündürmüştü.

Önerileriniz için size çok teşekkür ederim.

Değerli hocam, en düşük fiyat Amazon' da görünüyor fakat ben bu güne kadar Amazon' dan hiç alışveriş yapmadım. Genellikle 1-2 ayda ürün gelir gibisinden de çok fazla yorum görüp okudum. Amazon' dan alsam geç gelir mi? Herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Tam tersi erken gelir. Amazon kargo konusunda en iyilerden.

Tam tersi erken gelir. Amazon kargo konusunda en iyilerden.
Hocam mesela kaç günde gelir? Gümrükten geçiyor falan diyorlar, öyle bir şey var mı? Beni bu konuda detaylıca bilgilendirirseniz mutlu olurum çünkü bana göre bayağı yüksek bir meblayı riske atmak istemiyorum açıkçası.

Hocam mesela kaç günde gelir? Gümrükten geçiyor falan diyorlar, öyle bir şey var mı? Beni bu konuda detaylıca bilgilendirirseniz mutlu olurum çünkü bana göre bayağı yüksek bir meblayı riske atmak istemiyorum açıkçası.
Hocam yurt dışı almadığınız sürece gümrükle alakası yok. Aynı Hepsiburada gibi düşünün. Eğer yurt dışından alırsanız yurt dışından gelir. Yurt içi satıcısından alırsanız ve Prime üyeliğiniz varsa erken gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı