3300 TL'ye sıfır Xbox Series S alınır mı?

Sony niye anlaşma yaptı belli oldu :D
Eki Görüntüle 1012393[/SPOILER]
Series X/S'in mimarisi RE Engine için daha uygun. Bunu DMC 5'te de gördük.
O şekilde bakacaksak Microsoft'un eli daha kirli. Ubisoft'u her şans olduğunda övüyorlar ama AC Valhalla PS5'de kat be kat daha stabil ve daha yüksek çözünürlükte çalışıyor.
Bu işler güçle alakalı değil. Her motora göre iki konsolun da birbirini göre iyi durumları var.

Ayrıca, PS5'da RE Village'da bir yükleme ekranı 1.50 saniyede yüklenirken Series X'de 8 saniyede yükleniyor. Xbox'ın ofisinde ben olsam "Yangın var!" diye bağırırdım. 8 kat fark. Önümüzdeki oyunlarda saniyeler artıkça PS5 çok daha hızlı olacak. XSX'de kullanılan depolama çok yanlış.

Series X/S'in mimarisi RE Engine için daha uygun. Bunu DMC 5'te de gördük.
O şekilde bakacaksak Microsoft'un eli daha kirli. Ubisoft'u her şans olduğunda övüyorlar ama AC Valhalla PS5'de kat be kat daha stabil ve daha yüksek çözünürlükte çalışıyor.
Bu işler güçle alakalı değil. Her motora göre iki konsolun da birbirini göre iyi durumları var.

Ayrıca, PS5'da RE Village'da bir yükleme ekranı 1.50 saniyede yüklenirken Series X'de 8 saniyede yükleniyor. Xbox'ın ofisinde ben olsam "Yangın var!" diye bağırırdım. 8 kat fark. Önümüzdeki oyunlarda saniyeler artıkça PS5 çok daha hızlı olacak. XSX'de kullanılan depolama çok yanlış.

Bence oyundan oyuna değişiyor RDR 2 de Xbox Series X fark atıyor başka bir oyunda PS 5 fark atıyor.

Bence oyundan oyuna değişiyor RDR 2'de Xbox Series X fark atıyor başka bir oyunda PS 5 fark atıyor.
Evet, birbirinden farklı yönlerde avantajlılar. Fakat RDR 2 yanlış bir örnek. Yeni nesil güncellemesi almadı. Series X'de One X, PS5'de PS4 Pro ayarında çalışıyor. Doğru bir oyun değil karşılaştırma için.

Yeni konular

Geri
Yukarı