3399TL'ye Gigabyte G24F-2 nasıl?

beshN

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
Gigabyte G24F-2
Az önce İtopya üzerinden 3399TL'ye satın aldım. Uzun zamandır indirim bekliyordum. Sizce bu fiyata daha iyisini alabilir miydim?

Yarın gelecek benimki bir iki gün kurcalarım bakalım. Bence daha iyisi 200-300 fazlasına var ama bende o para yok-tu. 😄
Edit: Artık hiç yok.

Daha iyisi dediğiniz modeller neler?
Hocam yanlış anlama şuan yatış moduna geçtim, yarın PC açınca listelerimi atarım sana da, hem monitör gelmiş olursa onu da deneyimlerim. Genel olarak söylemem gerekirse 24" FHD IPS 350cd/m 144 Hz Asus MSI LG marka vardı. 4k civarı fiyatları vardı. Genel olarak orta-üst seviye için araştırırken gördüm bunları bütçe dostu diye kenara not aldıydım.

Daha iyisi var hem de daha ucuza:

Monitörün markasını bilen kişi sayısı az olduğu için pek fazla öneren yok. Ben de eskisi kadar foruma bakmıyorum. Çok nadir oluyor ama bu bütçelere monitör tavsiyesi konusu denk gelince öneriyorum. Alınabilecek en iyi 1080p monitörlerden biri kesinlikle çünkü panel kalitesi gerçekten çok iyi.

Meraklısına inceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende aynı modeli bugün İtopya üzerinden satın aldım. Türkiye'de bir tane incelemesi var fakat çok detaylı değil. Globalde de durum aynı sadece Newegg sitesi üzerinden milletin yorumlarına göz attım bir de r/Monitors subredditinde 10'a yakın konu var ve hepsi de 2 ay önce açılmış konular, oralara baktım. Technopat da dahil herkes tavsiye ediyor, umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Yarın gelecek benimki bir iki gün kurcalarım bakalım. Bence daha iyisi 200-300 fazlasına var ama bende o para yok-tu. 😄
Edit: Artık hiç yok.

Hocam siz ne zaman sipariş ettiniz, ürün kaç günde geldi?

Hocam bende aynı modeli bugün İtopya üzerinden satın aldım. Türkiye'de bir tane incelemesi var fakat çok detaylı değil. Globalde de durum aynı sadece Newegg sitesi üzerinden milletin yorumlarına göz attım bir de r/monitors subredditinde 10'a yakın konu var ve hepsi de 2 ay önce açılmış konular, oralara baktım. Technopat da dahil herkes tavsiye ediyor, umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Hocam siz ne zaman sipariş ettiniz, ürün kaç günde geldi?

Hocam sizce bu monitör nasıldır yoksa arkadaşın aldığı monitörümü alayım?

Yeni konular

Geri
Yukarı