3399TL'ye Gigabyte G24F-2 nasıl?

Hocam sizce bu monitör nasıldır yoksa arkadaşın aldığı monitörümü alayım?

Hocam ben pek piyasadaki monitörlerden anlamıyorum benim yorumuma dayanıp sakın bir şey yapmayın 😶
Attığınız monitörde TN panel mevcut, bahsettiğimiz monitörde SS IPS var. Renk kalitesi olarak Gigabyte her türlü Rampage modelden çok daha iyi olacaktır. Bunun üzerine sadece FPS dayalı oyunlar oynuyorsanız TN panel size göre daha iyi olur, onun haricinde film izlemek ya da storyli oyunlarda manzara falan seyretmek istiyorsanız IPS daha uygun olur. Sizin seçiminiz burada bir de marka farkı var Rampage kötü bir marka olmayabilir fakat en azından bu konuda bahsedilen Gigabyte modelinde ki monitörün malzeme kalitesi yoktur diye düşünüyorum. Arada 700 TL'ye yakın bir fiyat farkı var, fiyat farkına değer mi diye sorarsanız bence değecektir diye düşünüyorum.

FAKAT dediğim gibi attığınız Rampage monitörü hakkında çok bilgi sahibi değilim ayaküstü yorumladım.

Daha iyisi var hem de daha ucuza:

Monitörün markasını bilen kişi sayısı az olduğu için pek fazla öneren yok. Ben de eskisi kadar foruma bakmıyorum. Çok nadir oluyor ama bu bütçelere monitör tavsiyesi konusu denk gelince öneriyorum. Alınabilecek en iyi 1080p monitörlerden biri kesinlikle çünkü panel kalitesi gerçekten çok iyi.

Meraklısına inceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha iyisi değil "muadili". Yükseklik ayarı yok. Benim için olmazsa olmaz.

Daha iyisi var hem de daha ucuza:

Monitörün markasını bilen kişi sayısı az olduğu için pek fazla öneren yok. Ben de eskisi kadar foruma bakmıyorum. Çok nadir oluyor ama bu bütçelere monitör tavsiyesi konusu denk gelince öneriyorum. Alınabilecek en iyi 1080p monitörlerden biri kesinlikle çünkü panel kalitesi gerçekten çok iyi.

Meraklısına inceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu daha iyi değil ama daha ucuz ve işini gördürecek ürün.

Hocam siz ne zaman sipariş ettiniz, ürün kaç günde geldi?

Bugün gelmesi gerekiyor, ayın 9'u gecesi sipariş verdim.

Daha iyisi değil "muadili". Yükseklik ayarı yok. Benim için olmazsa olmaz.
Pivot istiyorsanız ekstradan alırsınız. Bu monitörün panel kalitesine değer. Monitörde en önemli bileşen paneldir. O konuda G24F-2, G2470HSU'ya kafa tutamaz.
Hocam bu daha iyi değil ama daha ucuz ve işini gördürecek ürün.
Ürünün paneli hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapmayın. Tekrar söylüyorum; bir monitördeki en önem birleşen paneldir.

Pivot istiyorsanız ekstradan alırsınız. Bu monitörün panel kalitesine değer. Monitörde en önemli bileşen paneldir. O konuda G24F-2, G2470HSU'ya kafa tutamaz.

Ürünün paneli hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapmayın. Tekrar söylüyorum; bir monitördeki en önem birleşen paneldir.
Ben hala daha iyi olmadığını düşünüyorum. Belki benzer performansı var diyebiliriz. Alacak insana neden aldın geçmiş olsun demem, bütçe hangisine yetiyorsa onu alsın, pişman olmaz.

Ben hala daha iyi olmadığını düşünüyorum. Belki benzer performansı var diyebiliriz. Alacak insana neden aldın geçmiş olsun demem, bütçe hangisine yetiyorsa onu alsın, pişman olmaz.
G2470HSU monitöründe IGZO-TFT IPS bulunmaktadır ve bu panel sayesinde G24F-2 gibi a-Si-TFT-IPS panellere sahip olan monitörlere nazaran daha yüksek kontrast verir. Ayrıca, IGZO teknolojisi OLED'in yapısında bulunan bir teknoloji.

G2470HSU monitöründe IGZO-TFT IPS bulunmaktadır ve bu panel sayesinde G24F-2 gibi a-Si-TFT-IPS panellere sahip olan monitörlere nazaran daha yüksek kontrast verir. Ayrıca, IGZO teknolojisi OLED'in yapısında bulunan bir teknoloji.
Söylediklerinizde haklısınız ancak ben komple monitör olarak değerlendirdim, yalnızca panel olarak değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı