34.000-46.000 TL 2. El Araç Tavsiyesi

Yasar_Ozkan

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar.

Elimde 2004 model VW Polo 1.4 araç var. Satıp model yükseltmeyi düşünüyorum.
2010 ve sonrası, benzin&LPG'li, en fazla 130.000 KM'ye kadar, 34.000-46.000 TL aralığında, otomatik vites, Hatchback 5 kapı bir araç düşünüyorum.

Aile arabası olarak ve fiyat/performans bakımından hangi marka/modeli önerirsiniz?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Juke çok çirkin ve yakıt özürlüsü bir araç (1.6 CVT için konuşuyorum) hem basıyorsun gitmiyor, bagajı çok küçük, kasislerden geçmek zulüm çünkü konfor sıfır en küçük çukur en küçük taş parçasını midenizde hissediyorsunuz.

Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Şuan için İ20 aklıma yatan model oldu. Kullananlar artı-eksi yönlerini yazabilirse çok sevinirim.

Arkadaşlar Opel Astra 1.6 Essentia benzin&Lpg hatchback yarı otomatik 2011 model araç nasıldır. Bir türlü karar veremedik araç konusunda. @FurkanEmir41

Güzel ancak o kasa çok ağır boş ağırlığı yaklaşık 1.5 ton ve yakıtta üzer ancak onun haricinde çok iyi bir araç Astra yani boru değil yol tutuşu olsun malzeme kalitesi olsun harika, İ20 de aynı şekilde rakiplerine göre ağır ama o yine 1200 kilo civarı olduğu için gövdeyi çekebiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cruze öneririm. Tam bir F/P arabası. İçinde yok yok. Ayrıca güvenli bir araç. Parçası bulunulamıyor konusu hikaye. Bu bakım işlerini servisinde yaptıracaksanız Opel yapıyor.
Resmi Chevrolet Cruze 2009 güvenli derecelendirme sonuçları
Opel artık bu firmaya bakmayı kesti. Servisler ilgilenmiyor. Biz de düşünmüştük o arabayı. Ancak Türkiye'de güvenlik ne kadar yüksek olursa olsun ikinci el alışverişlerinde bu tür arabalar sıkıntı. Bu arabayı alan adamın arabaya 3 4 yıl binmesi ve satarken zarar edeceğini bile bile alması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı