340 TL'ye Corsair HS35 alınır mı?

Merhaba ben de almayı düşünüyorum. Kulaklık hakkında ne düşünüyorsun?
Öncelikle kulaklıktan gayet memnunum. Oyunlarda ses kasma olayı gayet başarılı. 7.1 desteği yok ancak Windows'un kendi 7.1 desteği mevcut. Oradan 7.1'i açabilirsiniz. Dışarıdaki sesleri az çok kesiyor. Kumaş pedleri çok rahat. Terleme yapmıyor. 6-7 saatlik kullanımlarda hiç kulaklığı çıkarma ihtiyacı duymuyorum. Almanızı tavsiye ederim.

Bende Corsair HS35 kullanıyorum rahatlık olarak falan iyi fakat mikrofon için aynı şeyi söylemeyeceğim mikrofondan çok bir beklentiniz olmasın. Onun dışında ilk geldiğinde kafama taktığımda kafama küçük geldi, sıkıyordu kafamı kullandıkça gevşedi şimdi biraz daha rahat hale geldi tabii kişiden kişiye değişir.

Bende Corsair HS35 kullanıyorum rahatlık olarak falan iyi fakat mikrofon için aynı şeyi söylemeyeceğim mikrofondan çok bir beklentiniz olmasın. Onun dışında ilk geldiğinde kafama taktığımda kafama küçük geldi, sıkıyordu kafamı kullandıkça gevşedi şimdi biraz daha rahat hale geldi tabii kişiden kişiye değişir.
Benim elime bugün ulaştı bu kulaklık. Yaklaşık bir saattir çeşitli denemeler yapıyorum ve mikrofonu test ediyorum.
Asus Realtek Audio Control programıyla çeşitli düzenlemeler yaptıktan sonra karşıya sesimin çok iyi gittiğini tecrübe ettik bir arkadaşımla.
Anakartım ASUS TUF B450 Pro Gaming

Benim elime bugün ulaştı bu kulaklık. Yaklaşık bir saattir çeşitli denemeler yapıyorum ve mikrofonu test ediyorum.
ASUS Realtek Audio Control programıyla çeşitli düzenlemeler yaptıktan sonra karşıya sesimin çok iyi gittiğini tecrübe ettik bir arkadaşımla.
Anakartım ASUS TUF B450 PRO GAMING

Rica etsem ayarlarınızı paylaşabilir misiniz?

Rica etsem ayarlarınızı paylaşabilir misiniz?
Kusura bakmayın bugün müsait olabildim.
Mikrofon desteği ve oynatma ses seviyesini bu ayarlara getirerek mikrofonu epey kaliteli kullanıyorum

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-04_200627.png
    resim_2020-12-04_200627.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 233

Geri
Yukarı